Rigidní zámkové vinylové dílce Creation nabízí vše, co náročný zákazník od současných podlahových krytin očekává, včetně různých rozměrů lamel.
Zdroj: Gerflor

Vinylové dílce Gerflor Creation lákají vzhledem a komfortem

10. 05. 2024 Sdílet

Kolekce Creation představuje to nejlepší, co značka Gerflor v oblasti vinylových krytin nabízí. Celý sortiment se nese v duchu inovací jak v rámci nabídky dekorů, tak v oblasti kvality a technologií.

Atraktivní jsou zejména zámkové vinylové dílce Creation Rigid, které nabízí Gerflor ve dvou variantách: podlahy Creation SOLID CLIC vynikají nejlepší možnou rovnováhou mezi stabilitou a komfortem při chůzi, Creation RIGID ACOUSTIC kombinují pevnou rigidní podlahu s integrovanou akustickou podložkou, která zvyšuje kročejovou neprůzvučnost a účinně tlumí zvuk. Kromě akustiky je ocení i majitelé rekonstruovaných domů a bytů, protože krytiny lze pokládat bez lepení přímo na dlažbu se spárami < 6 mm. Přehled všech kolekcí vinylových dílců Gerflor Creation najdete na www.gerflor.cz.

Nová generace zámkových rigidních vinylových dílců Creation SOLID CLIC přinesla optimální rovnováhu mezi rigidní a komfortní zónou.

Nová generace zámkových rigidních vinylových dílců Creation SOLID CLIC přinesla optimální rovnováhu mezi rigidní a komfortní zónou. Zdroj: Gerflor

Komerční informace; zdroj: Gerflor

Kategorie: Design interiérů
Tagy: Typ podlahy vinylové podlahy
Sdílejte článek