Kategorie

Design interiérů

Otevřený sprostor obývací pokoj a jídelna
Design interiérů

Nedostatek soukromí? Opak je pravdou! Nuselský byt uchvátí svou příjemnou energií a hravostí

Nuselský byt, který obývá rodina s jedním synem, uchvátí na první pohled svou příjemnou energií a hravostí. Otevřený obývací prostor spojený s kuchyní zabírá sám o sobě 50 z celkových 71 m² plochy a spolu s kuchyní celou délku bytu. Možná vás napadne, že zde nemohou mít majitelé dostatek soukromí, ale opak je pravdou.

Partnerský úklid
Design interiérů

Probuďte svůj domov k životu: Krok za krokem k čistému startu a svěží energii

S blížícím se jarem se probouzí nejen příroda, ale i naše touhy po nových začátcích a čistém startu. Jarní očista domova není jen tradicí, ale i rozumný způsob, jak vnést svěžest a energii do našich životů. Nebojte se vyhazovat zbytečnosti – zbavte se věcí, které vůbec nevyužíváte, a jen zabírají místo a sedá na ně prach.

Bydlení jako u moře
Design interiérů

Nemůžete se dočkat léta? Zařiďte si interiér v přímořském stylu!

Moře symbolizuje svobodu, poskytuje hodně inspirace a hlavně s ním máme spojené nádherné prázdninové vzpomínky plné zábavy a odpočinku. I když se nám námořnický styl spojuje spíš s teplými měsíci, nebojte se ho začlenit do svého interiéru i na delší období.

Nepořádek ve skříni
Design interiérů

Zbavte se chaosu: Praktické tipy pro uspořádání šatní skříně

Šatní skříň může být jakýmsi odrazem naší osobnosti a vkusu, ale někdy se stane, že se promění v nepřehledný prostor plný nepotřebných věcí. Jak si tedy uspořádat šatní skříň efektivně a najít skvělý styl, který koresponduje s naším životním stylem?

Safari styl
Design interiérů

Moderní safari styl: Vneste do svého domova exotiku a zvířecí motivy

Safari styl, to už dávno není těžký dřevěný koloniální nábytek či kýčovité leopardí pohovky objemných rozměrů. Moderní safari styl nás jemně spojí s přírodou tak, aby to bylo zajímavé a stylové, ale zároveň lehké a ne těžkopádné.

Showroom Eglo v Bratislavě
Design interiérů

Nejoblíbenější interiérové styly

Vzhled domu odráží osobnost majitele. Mezi oblíbené styly, ve kterých Slováci zařizují své interiéry, patří bezesporu minimalismus, styl inspirovaný severským designem a interiér plný pestrých barev.

Jarní květy
Design interiérů

Jak si doma vypěstovat prvosenky uprostřed zimy?

Dopřát si příjemnou atmosféru, barvy a vůně jara můžete i během zimního období. Stačí si v květinářstvích či hobby marketech obstarat rychlené zahradní rostliny, cibuloviny, hlíznaté rostliny nebo trvalky. Během několika dnů vám zpříjemní dlouhé zimní dny a přinesou první závan blížících se jarních dnů. Zároveň mohou být milým dárkem pro vaše známé zahrádkáře.

Natírání obkladů
Design interiérů

Rychlá a levná renovace koupelny či kuchyně? Vyzkoušejte nátěr na dlažbu a obklady!

Renovace zašlé domácnosti nemusí znamenat složité a drahé stavební práce. Jednou z efektivních a cenově dostupných možností je využití nátěru na dlažbu a obklady. Tato metoda umožňuje proměnit vzhled koupelny, WC nebo kuchyně bez nutnosti demolice nebo nákladného odstraňování stávajících materiálů.

Bílá váza na stole
Design interiérů

Méně věcí, více klidu: Pusťte do svého domova minimalismus

Moderní doba nám přináší neustálý proud informací, dojmů a vizuálních podnětů. Stejně tak se mění i náš přístup k bydlení. Čím dál více lidí nachází krásu a pohodlí ve zjednodušeném životním stylu a v interiéru, kde méně znamená více. Proč se lidé rozhodují pro minimalistický design a jaké jsou výhody tohoto přístupu k bydlení?

Interiérový trend
Design interiérů

Interiérové trendy roku 2024: Buďte IN s vintage nábytkem či odvážnými tapetami

Výrazné tapety na neobvyklých místech, nápadná osvětlení a vintage nábytek. To je jen malý výčet trendů z oblasti interiérového designu pro rok 2024. Každý rok se objevují předpovědi odborníků, jak by měl vypadat moderní útulný domov. Ani letošní rok není výjimkou.