Kategorie

Spotřebiče

Sporák
Spotřebiče

Expert radí, jak vybrat ty nejlepší pomocníky na vaření a pečení

Každému vyhovuje něco jiného, proto je dobré poradit se s odborníky. Znají různé možnosti a výběr v širokém sortimentu vám usnadní. Oslovili jsme je za vás. Co doporučují?

Kalkulačka a peníze
Spotřebiče

Hluboko do kapsy? S našimi tipy ušetříte na elektřině i plynu

V každé domácnosti se najde prostor ke zlepšení, co se týká šetření. Chcete si pohlídat finance či dělat věci zodpovědněji? Máme pro Vás několik tipů, jak ušetřit za elektřinu i plyn a žít úsporněji každý den.

Zapínání pračky
Spotřebiče

9 tipů, jak vybrat energeticky úsporné spotřebiče

Výběr a nákup energeticky efektivních a úsporných spotřebičů nejen chrání životní prostředí, ale pomůže vám ušetřit nemalé sumy za elektřinu. V mnoha případech i za vodu. Jak si však z toho množství výrobků na trhu vybrat správně?

Robotický vysavač
Spotřebiče

Robotické vysavače pod drobnohledem: Který nejlépe uklidí vaši domácnost?

Žijete rychle a nemáte času nazbyt? Bydlíte v domě nebo ve větším bytě bez koberců? V tom případě by ve vaší domácnosti neměl chybět šikovný robotický vysavač.

Sklenice vody
Spotřebiče

6 změn, kterými snížíte spotřebu vody o polovinu

Pokud promyšleně změníte vybavení koupelny a kuchyně, spotřebu vody můžete snížit o polovinu, možná i o více. Váš komfort se tím však nesníží, spíš naopak.

Prádlo v sušičce
Spotřebiče

Tipy a triky na efektivní využití sušičky prádla

Na čisté, voňavé a hebké prádlo bezpochyby potřebujeme dobrou pračku, která je výkonná, úsporná a s funkcemi, které splňují naše požadavky. Mimoto je ale také důležité vlastnit kvalitní sušičku a vědět, jak ji využít na maximum.

BSH domácí spotřebiče
Spotřebiče

Vařte zdravě jako Bosch

Zdravý životní styl je stále důležitější. Proto je dobré mít kuchyň, která vám pomůže vařit zdravě.

Chytrá domácnost
Spotřebiče

Chytrá domácnost je nezastavitelný trend: Smart žárovky byly jen začátek, teď jsou IN brýle na VR

Technologie chytré domácnosti, tzv. smart home, jdou stále kupředu. Dnes je možné si doma zařídit různé vychytávky. Od chytrých světel přes zásuvky až po solární systémy. Pojďme se podívat na současné trendy a aktuální novinky.

Designová lednice
Spotřebiče

Při výběru nové lednice se držte několika kritérií

Lednice stejně jako další domácí spotřebiče časem došlouží a bude nutné vybrat nový kus. Před nákupem je dobré se zaměřit na několik parametrů, které pomohou vybrat lednici, která nejlépe odpovídá potřebám domácnosti.

Otevírání lednice
Spotřebiče

3 nejčastější poruchy ledniček: Víme, jak jim předcházet

Bez ledničky se neobejdeme ani den, natož týden. Proto když přestane poslouchat, problém řešte okamžitě. Jaké jsou tři nejčastější poruchy a jak je odstranit? Víme, jak na to.