Kategorie

Styl

Posezení na balkoně s vínem
Dekor

9 jednoduchých tipů, jak proměnit váš balkon v příjemné místo pro letní posezení

Balkón může být malým, avšak útulným koutem vašeho domova, který nabízí skvělý výhled a možnost odpočinku na čerstvém vzduchu. Ať už máte velký balkón nebo jen malou terasu, existuje spousta způsobů, jak si vytvořit pohodlné a krásné posezení venku. V tomto návodu se podíváme na různé tipy, triky a inspirace, jak maximalizovat jeho potenciál a proměnit ho ve skvělé místo k relaxaci, odpočinku a společenskému setkávání.

Úvodní fotka
Trendy

Vířivka může být oázou relaxace a zdraví i u Vás doma

Vířivé vany nejsou pouze prostředkem k odpočinku, jsou často i útočištěm pro Vaše tělo i duši. Dostávají Vás do pohody, uvolňují stres a napomáhají regeneraci svalů a kloubů. Pro mnoho lidí se zkrátka vířivá vana stala nedílnou součástí jejich domova, a to z mnoha dobrých důvodů.

Výroba dekorace do dětského pokoje
Dekor

Veselé nástěnné dekorace do dětského pokoje

Malí průzkumníci a odvážné princezny potřebují místo, kde budou snít o velkých dobrodružstvích. Jen s půvabnými doplňky a barevnými dekoracemi se dětský pokoj stane skutečným královstvím a nejkrásnějším místem na hraní.

Kořínky rostliny ve sklenici
Dekor

Tajemství pěstování ve vodě bez zeminy: Některé rostliny je možné mít jen v lahvi či váze

Nemusíte být právě zkušený zahrádkář na to, abyste věděli, že rostliny pro svůj růst, krásu a případnou úrodu potřebují živiny z půdy. Slyšeli jste však už o pěstování pokojových rostlin ve vodě?

Zelené ložní povlečení
Hand Made

Ložní prádlo s běleným dekorem

Jak si pomocí techniky bělení vyrobit trendy ložní prádlo a nechat oddechnout tělo i duši?

Zeleň ve skle
Hand Made

Tropický ráj uprostřed obýváku? Poradíme, jak na to!

Rostlinné kompozice ve skleněných nádobách jsou trendovou záležitostí. I když je lze koupit hotové, jednoduše si je zhotovíte i svépomocí. Pokud jde o rostliny, hodí se druhy, které pocházejí z tropů, ale vyplatí se sáhnout spíš po nižších a kompaktně rostoucích jedincích.

Rostliny v kuchyni
Trendy

15 pokojovek vhodných do kuchyně, které pročistí vzduch a vytvoří příjemnou atmosféru

Není žádným tajemstvím, že zeleň v domácnosti pomáhá zlepšit náladu a zkvalitnit obytný prostor nejen esteticky, ale i funkčně, zejména pročištěním vzduchu. Pokojové rostliny pomohou osvěžit i kuchyni – místnost, kde jich obvykle moc nepěstujeme. Dobrá zpráva: nemusíte být právě zahradník, abyste se těšili ze zdravé zeleně.

Žena na gauči
Trendy

Jakou barvu gauče vybrat? Známe 10 trendy odstínů roku 2024

V interiérovém designu nastává období absolutní různorodosti. Trendové je prakticky všechno, když to dokážete správně použít. Pokud jde o barvy, přece jen některé budou v našich obývacích pokojích, a to speciálně na sedacích soupravách, pohovkách a sofa, oblíbenější.

Vánoční strom s červenou výzdobou u zeleného křesla
Styl

Ještě nemáte ozdobený vánoční stromek? Inspirujte se letošními trendy!

Letošní barevné trendy vánočních dekorací jsou pestré – od futuristické modré přes bílou až po tradiční zelenou.

Rostlina u kresla
Trendy

Chcete útulný a stylový domov? Pořiďte si interiérový strom!

Mezi pokojovými rostlinami udělají největší dojem interiérové stromy. Fungují v každé místnosti, oživí ji a vytvoří příjemnou atmosféru. Čistí vzduch a stávají se významným designovým prvkem. Který z nich si vybrat a proč?