Kategorie

Dekor

Každý byt se dá zařídit přesně na míru. V jakémkoliv stylu. Rozvrhnete si perfektně, kde bude stát skříň, kde bude stůl, kde bude křeslo, věšák, police… Všechno to rozmístíte a… něco tomu chybí. Přesně nevíte co, vždyť jste koupili veškerý nábytek, co jste potřebovali… Co to je? Jsou to dekorace do bytu.
Kořínky rostliny ve sklenici
Dekor

Tajemství pěstování ve vodě bez zeminy: Některé rostliny je možné mít jen v lahvi či váze

Nemusíte být právě zkušený zahrádkář na to, abyste věděli, že rostliny pro svůj růst, krásu a případnou úrodu potřebují živiny z půdy. Slyšeli jste však už o pěstování pokojových rostlin ve vodě?

Detail orchideje
Dekor

Jak se starat o orchideje, aby kvetly mnoho let? Tipy k péči i k výběru

Orchideje jsou oblíbené pokojové rostliny, charakteristické tvarem svých květů. Jejich prostřednictvím si můžeme do svých domovů vnést kousek exotiky. Díky své flexibilitě dokáží kvést i u nás.

Světlý interiér
Dekor

Připadáte si jako v kobce? Prosvětlete interiér s chytrými tipy

Prosvětlení interiérů je dnes velmi častým důvodem rekonstrukce. Jak však rozjasnit místnost, když neplánujete nákladnou změnu dispozice, bourání příček či výměnu oken za větší? Dobrá zpráva je, že řešení existuje i v tomto případě!

Olejová lampa
Dekor

Dekorativní olejová lampa

Co může být krásnějšího, než sednout si během teplého večera pohodlně na terasu nebo do zahrady a vychutnávat si západ slunce. Svícny, lucerny či solární světýlka jsou to pravé, aby venku panovala kouzelná atmosféra i po západu slunka.

Květináč na terase
Dekor

Mini jezírko na balkon a terasu

Milujete jezírka a fontány? Pak vám bude zvuk šplouchající vody ve vlastním mini jezírku znít jako rajská hudba.

Dekorace do zahrady ze staré židle
Dekor

Zahradní dekorace ze staré židle

Máte doma starou nevyužitou židli se škrábanci? Nebo se u babičky povaluje nějaký kousek s poničeným sedákem? Nevyhazujte je! Máme skvělý nápad, jak tuto zdánlivě nepotřebnou věc upcyklovat a ozdobit s ní zahradu či terasu.

DIY dekorace do dětského pokoje ve tvaru domků
Dekor

Domečky na stěnu – dekorace do dětského pokoje

Krásná a originální dekorace do pokojíčku, která pozvedne každé dětské království. Nejenže potěší dětskou duši, ale díky ní budou i nejmenší členové rodiny v pohodě a bezpečí.

Vkusné bytové doplňky a dekorace
Dekor

EGLO LIVING: Nová kolekce bytových doplňků a dekorací

Atmosféru domova kromě vhodného typu osvětlení dotváříme i prostřednictvím vkusných bytových dekorací. Zákazníci dosud znají EGLO coby největšího světového výrobce svítidel, ale nyní si nově můžou vybírat také v obsáhlé kolekci bytových doplňků různých stylů.

Jak vnést do interiéru květiny
Dekor

9 jednoduchých nápadů, jak vnést do interiéru květiny

Ať už si přinesete květiny z květinářství, zahrady, nebo dostanete kytici květů k narozeninám, v interiéru budou vždy pastvou pro oči. Jak je jednoduše a vkusně naaranžovat? Ukážeme vám několik zajímavých způsobů.

Interiérové trendy pro rok 2023
Dekor

Trendy v domácím dekoru pro rok 2023: Nápady, které můžete letos vyzkoušet!

S každým novým rokem přichází také nové, neokoukané a předpovídané trendy v interiérovém designu. Nový rok nám dává příležitost zamyslet se nad vším, co se stalo za posledních 365 dní, ale také je to okamžik, kdy můžeme přemýšlet o tom (a těšit se z toho), co nového přijde – a to platí právě zejména ve světě interiérového designu. V roce 2023 se s trendy přesouváme do zemitého území bohatého na textury prostřednictvím hnědého a dřevěného nábytku, neutrálních barevných palet a mnoha dalších věcí, které propůjčují prostoru teplo a charakter.