Kategorie

Hand Made

Výroba dekorace do dětského pokoje
Dekor

Veselé nástěnné dekorace do dětského pokoje

Malí průzkumníci a odvážné princezny potřebují místo, kde budou snít o velkých dobrodružstvích. Jen s půvabnými doplňky a barevnými dekoracemi se dětský pokoj stane skutečným královstvím a nejkrásnějším místem na hraní.

Zelené ložní povlečení
Hand Made

Ložní prádlo s běleným dekorem

Jak si pomocí techniky bělení vyrobit trendy ložní prádlo a nechat oddechnout tělo i duši?

Zeleň ve skle
Hand Made

Tropický ráj uprostřed obýváku? Poradíme, jak na to!

Rostlinné kompozice ve skleněných nádobách jsou trendovou záležitostí. I když je lze koupit hotové, jednoduše si je zhotovíte i svépomocí. Pokud jde o rostliny, hodí se druhy, které pocházejí z tropů, ale vyplatí se sáhnout spíš po nižších a kompaktně rostoucích jedincích.

boho matrace z polštářů
Hand Made

(Skládací) boho matrace z polštářů

Jen tak si lehnout na louku a pozorovat mraky, jak putují oblohou. Příjemně se uvelebit a zachumlat se u televize, nebo si pohodlně sednout v dětském pokoji. V každém případě se hodí něco pohodlného pod sebe. Naše matrace z polštářů je to pravé ořechové – pěkně polstrovaná a super komfortní! Díky jednotlivým částem se dá použít i jako sedák s opěrkou. Tento kousek promění každý pokoj v útulnou oázu odpočinku.

DIY Jak vyrobit voňavé bomby do koupele
Hand Made

Voňavé bomby do koupele

Když je venku zima a prší, je nejlepší udělat si pohodlí doma. Co je skvělý způsob, jak relaxovat? No přece zklidňující aromatická koupel! A bude dokonce ještě zábavnější s vlastnoručně vyrobenými bombami do koupele.

DIY Strukturované obrazy na plátně
Dekor

Strukturované obrazy na plátně

V současnosti se dá v obchodech najít široký sortiment obrazů. Pokud však někdo nechce kupovat sériově vyráběné obrazy, máme pro něj ten správný tip na DIY návod. Vyrobíme si vlastní originální dekoraci na stěnu!

DIY Line art obrazy
Dekor

Vyšívané obrazy ve stylu line art

Line art je typ kresby, která se využívá zejména v kreslených pohádkách, komiksech nebo japonských příbězích. Obraz nakreslený touto technikou sestává z čistých linií, které nejsou nijak barevně vyplněné.

Handmade kulaté boho polštáře s bambulemi
Hand Made

Kulaté polštáře s bambulemi

Kdo by nemiloval dekorační polštáře! Kromě pohodlí, které poskytují, jsou i skvělým dekoračním prvkem, který pomáhá dotvářet celkový vzhled interiéru. Nemohou chybět na gauči či sedačce, ale ani na ustlané posteli.

DIY dekorativní rám na postel s makramé pírky
Hand Made

Dekorativní rám na postel s makramé pírky

Makramé dekorace jsou v současnosti velmi populární. Je toho hodně, co všechno můžete touto technikou vyrobit. My vám ukážeme, jak zhotovit makramé peříčka na dřevěný rám čela postele.

Koupelnová předložka z domácí dílny
Hand Made

Koupelnová předložka z domácí dílny

Ať už si dopřejete horkou večerní koupel, nebo studenou ranní sprchu, vaše nohy vždy ocení měkkou předložku, která je obklopí příjemným hřejivým pocitem.