Mimořádná akce Geberit AquaClean – Druhé do rodiny zdarma

06. 11. 2020 Sdílet

Užijte si příjemnou očistu vodou hned dvakrát. Nyní k zakoupené a zaregistrované kompletní toaletě Geberit AquaClean získáte sprchovací WC sedátko zcela zdarma. Vyberte si model, který vám vyhovuje nejvíc, ať už z designové anebo funkční stránky.

Komfortní funkce přesně podle vašich přání

Pořiďte si výjimečně dokonalou Meru, půvabně inteligentní Selu anebo překvapivě všestranní Tumu Comfort a vytvořte si na toaletě vlastní wellness zónu. Kromě sprchovací funkce s patentovanou technologií WhirlSpray si můžete dotvořit komfort přesně podle vašich přání například osoušením, odsáváním zápachu, dámskou sprchou, orientačním světlem anebo vyhříváním sedátka v závislosti na vybraném modelu Geberit AquaClean. Pohodlnou a rychlou obsluhu a nastavení funkcí zajišťuje intuitivní dálkové ovládání.

sprchovací toaleta

Geberit AquaClean Mera. Zdroj Geberit

sprchovací toaleta

Geberit AquaClean Sela. Zdroj Geberit

sprchovací toaleta

Geberit AquaClean Tuma. Zdroj Geberit

Akce platí při nákupu vybraných modelů Geberit AquaClean a je časově omezená do 21. 12. 2020. Kompletní informace, seznam prodejců Geberit AquaClean, registrační formulář k akci a úplné znění pravidel veřejné spotřebitelské akce na www.geberit-aquaclean.cz/mimoradna-akce.

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: WC sedátko
Sdílejte článek