Puristicky elegantní design do každé koupelny

15. 10. 2020 Sdílet

Sprchovací toaleta Geberit AquaClean Sela nabízí velmi jednoduché, intuitivně ovladatelné funkce. Díky svému nadčasovému, puristickému tvaru od designéra Christopha Behlinga se hodí téměř do každé koupelny, aniž by upoutala pozornost jako sprchovací WC.

Ideální kombinace toalety a bidetu

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.

Podívejte se na krátké video na www.geberit-aquaclean.cz/sela.

AKCE: Nyní ke kompletním toaletám Geberit AquaClean sprchovací sedátko zdarma. Více informací na www.geberit-aquaclean.cz/mimoradna-akce.

VLASTNOSTI A FUNKCE

TECHNOLOGIE SPRCHOVÁNÍ WHIRLSPRAY

Sprchovací WC

Zdroj: Geberit.cz

Technologie sprchování WhirlSpray zabezpečuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněný dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání je možné nastavit polohu sprchovacího ramene přesně podle osobních preferencí. Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

SAMOSTATNÁ DÁMSKÁ SPRCHA

Sprchovací WC

Zdroj: Geberit.cz

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zabezpečí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Je hygienicky chráněná, když se nepoužívá. Před a po každém použití se propláchne proudem čisté vody.

KERAMICKÁ WC MISA S TECHNOLOGIÍ SPLACHOVÁNÍ TURBOFLUSH

Sprchovací WC

Zdroj: Geberit.cz

Keramická WC mísa bez splachovacího okraje s technologií splachování TurboFlush zaručí důkladné, a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky němuž je splachování efektivní a čištění WC mísy nenáročné.

ORIENTAČNÍ SVĚTLO

Sprchovací WC

Zdroj: Geberit.cz

Diskrétní orientační světlo poskytuje právě tolik světla, kolik je potřebné na jednoduchou orientaci v noci. Disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Orientační světlo se aktivuje v okamžiku, kdy se v místnosti setmí, a je možné ho zapnout/vypnout na dálkovém ovládání či pomocí mobilní aplikace.

OVLÁDANÍ – DÁLKOVÉ, NÁSTĚNNÉ, APLIKACE

Sprchovací WC

Zdroj: Geberit.cz

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním. Stlačením tlačítka aktivujete sprchovací funkci anebo svoje osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC můžete ovládat také přes aplikaci v telefonu.

SKRYTÁ TECHNOLOGIE

Díky hladkým jednoduchým liniím se nejnovější sprchovací WC společnosti Geberit elegantně a decentně ladí s designem koupelny. Design přitom reprezentuje estetiku neviditelného: inteligentní technologie sprchování jako také všechny přípojky elektrického proudu a vody, včetně upevnění na stěnu jsou skryté a integrované do keramiky.

K montáži nového sprchovacího WC Geberit AquaClean Sela není potřebná žádná stavební úprava. Potřebná je pouze přípojka elektrického proudu. Pod krytem sprchovacího WC se skrývá také společností Geberit vyvinutá funkce odvápnění na eliminaci usazenin vodního kamene a na zaručení dlouhodobé výkonnosti sprchovacího WC, která nezávisle od tvrdosti vody proplachuje všechny komponenty přicházející do styku s vodou.

Sprchovací WC

Jednoduché odnímání WC krytu a sedátka. Foto Geberit

Kde mohu zakoupit sprchovací WC Geberit AquaClean?

Už jste se rozhodli zakoupit jeden z našich sprchovacích WC Geberit AquaClean? Vámi požadovaný model si můžete objednat u našich Partnerů Geberit AquaClean, seznam na stránce www.geberit-aquaclean.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: keramická wc misa Sprchovací toaleta
Sdílejte článek