Sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma

04. 06. 2020 Sdílet

Sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma ve verzi Classic i Comfort je všestranným a vhodným řešením pro každou domácnost. Pod jednoduchým a elegantním designem tohoto chytrého produktového konceptu se skrývá sofistikovaná a inovativní technologie.

AquaClean Tuma je z dílny průmyslového designéra Christopha Behlinga. Jako alternativu ke kompletnímu řešení nabízíme samostatné sedátko se zabudovanou sprchou, které lze dodatečně připevnit na stávající WC mísu.

návrhář Christoph Behling

Chytrý produktový koncept
Známý průmyslový návrhář Christoph Behling s novou toaletou AquaClean Tuma, kterou navrhl. Foto Geberit

„Design toalety AquaClean Tuma je jednoduchý, čistý a vyzařuje jistou eleganci,“ říká o svém nejnovějším návrhu Christoph Behling, známý londýnský designér a hlavní návrhář luxusních hodinek TAG Heuer. Behling stojí také za vznikem špičkové sprchovací toalety Geberit AquaClean Mera, která byla uvedena na trh v roce 2015.

„Když jsem navrhoval toaletu Tuma, snažil jsem se dodržet styl typický pro všechny modely sprchovacích WC Geberit a posílit tak u zákazníků pocit důvěry k této značce. Každý by měl na první pohled poznat, že má před sebou toaletu Geberit se všemi přednostmi, které od výrobků Geberit očekáváme,“ vysvětluje Behling pohnutky, které vedly k vytvoření tohoto designového konceptu.

Sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma

Všestranné řešení
Geberit AquaClean Tuma vnáší do koupelny překvapivou všestrannost. Foto Geberit

Sprchovací WC AquaClean Tuma ideálně doplňuje řadu inovativních sprchovacích WC Geberit a ještě více tak rozšiřuje jejich zákaznickou základnu. Představuje totiž kompaktní a všestranně použitelné řešení vhodné pro jakoukoliv domácnost.

Podívejte se na krátké video zobrazující funkce tohoto sprchovacího WC

Funkce zaměřené na pohodlí

AquaClean Tuma je toaleta, která uživatele po použití osprchuje vodou a kromě toho se může pochlubit mnoha dalšími funkcemi, které si zákazníci oblíbili. „Přesto jsme při navrhování modelu Tuma nepřistupovali na žádné kompromisy,“ zdůrazňuje Christoph Behling. Geberit AquaClean Tuma Classic je vybavena základními funkcemi sprchovacích WC včetně technologie sprchování WhirlSpray a WC mísy Rimfree® bez splachovacího kruhu. Model Comfort, který toho umí ještě víc, povyšuje očistu vodou na mimořádně příjemný a osvěžující zážitek. Oba modely je možné ovládat pomocí aplikace na chytrém telefonu a model Comfort navíc ještě pomocí pohodlného dálkového ovladače. Model Comfort umožňuje uložit si osobní nastavení intenzity sprchového proudu, teploty a mnoha dalších parametrů na chytrý telefon a vzít si je všude s sebou. U modelu Classic tyto komfortní funkce zprostředkuje aplikace Geberit.

Kombinovatelná různými způsoby

Nejsou to ale jen funkce pro zvýšení pohodlí, které dělají z toalety AquaClean Tuma výjimečný výrobek. Díky svému elegantnímu, uhlazenému designu a mimořádně štíhlým a plochým proporcím se tato kompaktní a všestranná toaleta perfektně hodí do každého typu koupelny. Budete překvapeni, kolika různými způsoby je možné model Comfort zkombinovat s ostatními prvky interiéru. Jeho designový kryt, který je k dispozici v několika barvách a materiálech, lze dokonale sladit s tlačítky splachování Geberit a dalšími zařizovacími předměty. AquaClean Tuma propůjčí elegantní vzhled i malým koupelnám a dokáže je poměrně rychle a snadno proměnit v domácí wellness oázu. Model Classic má designový kryt v provedení alpská bílá.

Sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma

Sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma

Nájemníci ocení flexibilitu

Alternativou kompletního WC řešení je sedátko Geberit AquaClean Tuma určené pro dodatečnou montáž na stávající WC mísu. „Sedátko přináší flexibilitu, a to zejména podnájemníkům, kteří by si také chtěli dopřát sprchovací WC,“  vysvětluje Christoph Behling. Sedátko ve verzi Comfort i Classic je vybaveno stejnými funkcemi jako kompletní řešení a lze ho dodatečně nainstalovat na různé WC mísy. Výhodou sedátka je jeho jednoduchá a bezproblémová instalace bez nutnosti větších stavebních úprav, což ocení zejména lidé žijící v podnájmu. Sedátko s funkcí sprchy je rychlým a flexibilním řešením pro ty, kdo si chtějí dopřávat všech výhod očisty vodou i v přechodném bydlení.

Další informace a fotografie najdete na www.geberit-aquaclean.cz/

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: Od partnerů sprchovací toalety Sprchovací WC
Sdílejte článek