Zdroj: Blum

Čisté linie pro nábytek bez úchytek

13. 04. 2021 Sdílet

Architektura a nábytkářství představují harmonický celek. Krychlové tvary, jasné, přímočaré linie a štědrost ploch – vliv architektury pronikl do moderního světa bydlení již dávno. V době kdy se klasické místnosti propojují a mění se ve stylově pojatý celek, čelí i nábytkářství mnohým výzvám a přizpůsobuje se trendu stylové čistoty.

Jednu oblast a tedy jedno téma představuje  bezúchytkový nábytek. Necháme-li méně výrazně vyniknout design, o to intenzivněji vystoupí do  popředí vynikající funkce. Využijte naší jedinečné podpory a užitečných  rad na téma bezúchytkový nábytek – inspirujte se pro nové nápady a pojetí.  Objevte rozmanité možnosti pro volnost uspořádání nábytku bez úchytek.

Žena s dítětem

Zdroj: Blum

Vychutnejte si lehkost provedení. Tři typy využití pro Vaše individuální přání a pro filozofii vybavení výklopů, dvířek a výsuvů vysokým komfortem pohybu splní naše nesčetné typy kování – v kuchyni, stejně jako  v ostatních místnostech bytu či domu.

Žena v obýváku

Zdroj: Blum

Pro realizaci využití bez úchytek máte k dispozici naše  čtyři technologie pohybu. Díky SERVO-DRIVE, BLUMOTION, TIP-ON BLUMOTION a TIP-ON je možné konstruovat nábytek na rozličných úrovních komfortu. Ať s pomocí elektrické nebo mechanické technologie – s naším sortimentem najdete vhodné řešení pro nejrozmanitější využití. Máte tak nekonečně mnoho možností.

Bílá kuchyň a žena

Zdroj: Blum

Bezúchytkový nábytek je zdrojem designu a volnosti pohybu. Ukrývá-Ii nábytek v sobě technologie pohybu, je jeho používání příjemné, pohodlné a ergonomické, zejména díky snadnému otvírání. Stačí jen lehounce ťuknout rukou, bokem nebo kolenem, a výklopy, dvířka i výsuvy se otevřou jako mávnutím kouzelného proputku samy od sebe.

Více na www.blum.com

Zdroj: PR článek společnosti Blum

Kategorie: Nábytek
Tagy: designový nábytek kuchyňský nábytek nábytek bez úchytek
Sdílejte článek