Komoda

Inspirace z ASKO – NÁBYTEK: Neotřelý industriální styl vás nadchne

26. 08. 2020 Sdílet

O tom, že se industriální styl bydlení těší čím dál větší oblibě, není pochyb. Charakteristickým prvkem tohoto stylu jsou přiznané materiály, které připomínají prostory starších průmyslových budov. Odhalené cihly, beton, ocel a dřevo jsou pro něj typické.

Ačkoliv se může zdát, že se industriální styl hodí spíše do pánských interiérů, opak je pravdou. V poslední době získal velkou popularitu a využívá se jak ve veřejném prostoru (kavárnách či restauracích), tak i v rodinných domech a bytech. Vytvořte si doma také originální industriální prostředí, které vás nadchne svou autentičností a neotřelou atmosférou.

Jak už vyplývá z názvu, industriální styl využívá nejen přiznaných materiálů, ale také designu průmyslového nábytku. Dokonalost zde není žádoucí. Naopak skvěle vypadají zašlé detaily, které vdechnou interiéru osobitý ráz. Tento styl se vyznačuje častým využitím kovu a betonu, ale výborně k němu ladí také dřevo a kožené doplňky. Například kožešinové podložky nebo kožená sedací souprava dodá prostoru originální ráz. V případě, že se rozhodnete váš interiér proměnit do stylu starých továrních hal, určitě se vyhněte velkému množství doplňků. Buclaté polštářky, pastelové barvy, volánky a zdobný nábytek do industriálního prostředí rozhodně nepatří.

Dřevěný nábytek v kombinaci s kovem do tohoto stylu jednoznačně zapadá. Ačkoliv se může zdát, že působí příliš robustně, vytvoří z industriálního prostředí útulné a stylové místo. V sortimentu ASKO – NÁBYTEK najdete celou řadu různých doplňků a nábytku, které zcela odpovídají parametrům tohoto stylu. Pokud si nebudete jistí výběrem, nebo se budete chtít s někým poradit, můžete oslovit odborný personál v obchodech ASKO – NÁBYTEK, který se s vámi rádi podělí o své zkušenosti a rady.

Jídelní stůl

Obdélníkový jídelní stůl Prime upoutá již na první pohled. Vintage vzhled starých dřevěných latí a broušeného kovu je typickým kouskem, který by v industriální domácnosti neměl chybět. Osobitý stůl pak můžete doplnit o stylová kožená jídelní křesílka nebo o praktické lavice ve stejném designu. Deska stolu má rozměry 160×90 cm. Cena jídelního stolu Prime je 6 499 Kč.

Variabilní sedací souprava Lotus

Variabilní sedací souprava Lotus s prošíváním skvěle zapadne nejen do industriálního interiéru. Tato souprava lze upravit na míry požadavků každého zákazníka. Ať už toužíte po polohování opěrek hlavy a rukou, nebo si chcete dispozici sedací soupravy naplánovat sami, s oborníky v ASKO – NÁBYTEK to půjde snadno. Sedačka navíc disponuje úložným prostorem a rozkládacím lůžkem. Cena sedací soupravy Lotus je 52 990 Kč.

Obývací stěna

Chcete-li kvalitní a zároveň moderní designový nábytek, pak je obývací stěna Boston právě pro vás. Kombinace matně černé barvy a dubu ribbeck vytváří originální vzhled. Nábytek je v horních rámech vybaven LED osvícením, které zajímavě osvětluje dekor skříněk. Díky praktickému členění budou věci přehledně uložené a vy je tak v případě potřeby snadno najdete. Efekt masivního dubu se skvěle hodí třeba do industriálních interiérů. Cena obývací stěny Boston je 29 999 Kč.

Imitace kůže

Kožešiny či kožené detaily skvěle doplňují osobitý ráz industriálního stylu. Můžete si vybrat hned z několika různých dekorů imitace kravské kůže. Cena je 1 299 Kč.

Jídelní židle

Stylová prošívaná židle z ekokůže zase skvěle doplní robustní jídelní či pracovní stůl, a navíc je úžasně pohodlná. Židle stojí 2 199 Kč.

ZDROJ: PR článek společnosti ASKO – NÁBYTEK

Kategorie: Nábytek
Tagy: industriální styl jídelní stůl obývací stěna sedací souprava
Sdílejte článek