Vysoké skříně nejsou překážkou

26. 05. 2022 Sdílet

Trendem poslední doby jsou prostory v domě nebo v bytě, které je potřeba využívat na celou jejich výšku. Je jedno zda se jedná o kuchyni, o předsíňovou stěnu nebo třeba obývací pokoj.

Vyrobit takový nábytek, který by byl až ke stropu není problém, ale jak vlastně do takové výšky dosáhnout? Měli bychom jedno řešení, které to vše velice usnadňuje. Říkáme mu SPACE STEP a je to vlastně takový zabudovaný schůdek v soklu nábytku. Umožní vám si na něj po vysunutí bezpečně stoupnout a to až do maximální zátěže 130 kg.

Ve chvíli, kdy se na něj postavíte, tak se doslova postaví na vlastní nohy a zaaretuje výsuvnou plochu schůdku. Nemusíte mít strach ani ve chvíli, kdy bude stupínek SPACE STEP používat vaše dítě. Aretace spolehlivě funguje už od zátěže 8 kg.

Dítě se obouvá v chodbě

Zdroj: Blum

Takže například v předsíňové stěně si může váš prcek podat bundu z háčku, který by pro něj byl jinak vysoko, nebo si na stupínek může sednout a obout si boty. Stejně bezvadně to funguje třeba v koupelně, kde děti díky SPACE STEP „povyrostou“ a bezpečně dosáhnou do umyvadla nebo se najednou vaše malá slečna vidí snadno v zrcadle a může se sama učesat. Nebo se váš mladík může zkusit prvně oholit.

Byt s volně stojící vanou a koupelně s rodinou

Ale pozor! Nejenže SPACE STEP pomáhá dosáhnout výš, on nabízí i další úložný prostor, který může být schovaný pod výsuvným stupínkem.

Zdroj: PR článek společnosti Blum

Kategorie: Nábytek
Tagy: koupelnový nábytek kuchyňská linka kuchyňský nábytek policové výsuvy skříňky
Sdílejte článek