Dekorace na stůl

Víte, jak si můžete elegantně a stylově ozdobit doma stůl? Dekorace na stůl představují doplněk, díky kterému se stůl může stát centrem pozornosti a zajímavým domácím zařízením pro pohoštění rodiny nebo hosty a přátel. Dekorace na stůl mohou být klasické – květiny, svíčky a svícny, ozdobné ubrousky, běhoun, ubrus, prostírání, mísa se sezonním ovocem, či vázy, nebo moderní – ty mohou představovat dekorační předměty, sošky, kamínky, listy / lupeny, hvězdy, mušle apod. (např. i v závislosti na ročním období či svátku). Dekorace na stůl by měly ladit se zbytkem designu, který se v dané místnosti nachází, a vždy by měly zkrášlovat a vyzdvihovat atmosféru v místnosti. Inspirujte se v našich článcích.
Praktický průvodce hravým minimalismem
Dekorace na stůl

Praktický průvodce hravým minimalismem

Některé interiéry volají o pomoc, jiné naopak pomáhají. Žít v nich znamená mít dostatek času na rodinu, záliby i práci. Nestresovat se neustálým úklidem. Jednoduše se cítit dobře jako u fotografky a blogerky Barbory Grünwaldové.

Domácí dekorace z jarní zeleniny a cibulovin
Dekorace na stůl

Domácí dekorace z jarní zeleniny a cibulovin

Pokud máte odvahu vytvářet prostor pro vlastní, osobitý a nenucený styl, máme pro vás inspiraci z jarní zeleniny a cibulovin.