Dekorace na zahradu

I vaše zahrada může vypadat stylově a dokonale. Zkuste ji doplnit o dekorace na zahradu. Kromě okrasných květin, které také mohou sloužit jako dekorace v zahradě, můžete použít i různé zajímavé zahradní doplňky, ozdobné květináče, různé sošky, fontánky, nebo také krmítko pro ptáky. Výborně ozdobí vaši zahradu i různá svítidla a lampiony, sluneční hodiny, vozík či staré kolo, kolem kterého bude růst táhnoucí se rostlina. Když máte rádi umění, existuje několik skvělých designérských kousků do zahrady – jsou to různé abstraktní předměty nebo větrníky. Dekorace na zahradu mohou být skutečně různé, měly by však být vyrobeny z takového materiálu, aby byly odolné v každém počasí. Přečtěte si více i v našich článcích.
7 detailů, které oživí zahradu
Dekorace na zahradu

7 detailů, které oživí zahradu

Zdá se vám vaše zahrada i navzdory pozornosti, kterou jí neustále věnujete, málo zajímavá? Možná jí chybí okouzlující zákoutí a detaily, které jí dodají skutečné kouzlo. I zdánlivá maličkost situovaná dál od vstupní části dokáže divy. Nabízíme vám několik inspirací.

Deset červnových úkolů do zahrady
Abeceda zahrady

Deset červnových úkolů do zahrady

Zahradník vám poradí, jak pečovat o rostliny v červnu.

Lekce zahradního stylingu
Dekorace na zahradu

Lekce zahradního stylingu

Zahradu netvoří jen zeleň a  živá příroda, ale i  různé materiály v  podobě dlažeb, nábytku či dekorací – jejich textury, tvary a  barvy se mohou s  rostlinami vzájemně doplňovat nebo naopak vytvářet zajímavé kontrasty. Precizním […]