Luxusní bydlení za sklem

Luxusní bydlení za sklem

09. 03. 2018 Sdílet

Výhledy, které vás nikdy neomrzí, a uživatelský komfort s dostatečným přísunem denního světla zprostředkovávají skleněné fasády. Obávat se nemusíte tepelně izolačních parametrů, bezpečnosti ani provozu. Vhodnou kombinací pevného zasklení s posuvnou stěnou lze realizovat vysoce transparentní fasádu s možností volby elektrického ovládání i účinného stínění.

Transparentnost v ploše a čisté provedení v rozích garantuje fasádní systém FWS 35 PD s profily o tloušťce pouhých 35 mm! zdroj Schüco

Transparentnost v ploše a čisté provedení v rozích garantuje fasádní systém FWS 35 PD s profily o tloušťce pouhých 35 mm!

Výhodou systémů pro prosklené fasády je jejich subtilní zpracování, jedná se o minimalistické, přitom nesmírně stabilní hliníkové profily s čistým designem. V nabídce jsou neizolované varianty i vysoce tepelně a akusticky izolované systémy s hodnotami na úrovni pasivní výstavby. Zastánci moderních technologií ocení mechatronická kování s ovládáním na dálku i další prvky automatizované domácnosti.

Posuvnou stěnu ze systému Schüco ASS 77 PD s elektrickým pohonem otevřete pomocí čtečky otisků prstů nebo přes mobilní telefon. zdroj Schüco

Posuvnou stěnu ze systému Schüco ASS 77 PD s elektrickým pohonem otevřete pomocí čtečky otisků prstů nebo přes mobilní telefon.

Má-li se jednat o konstrukci spolehlivou, vysoce odolnou a dlouhodobě stálou vůči mechanickému namáhání, je nejlepší volbou hliník. Ten umožňuje vyrobit okna lehká, mimořádně konstrukčně přesná, bez jakýchkoli deformací v průběhu času, snadno ovladatelná, zároveň odolná a v podstatě nezničitelná. Ve srovnání s dřevěnými a plastovými okny, u kterých se počítá s životností kolem 30 let, je životnost hliníkových profilů přibližně dvojnásobná. Odolávají povětrnostním vlivům, změnám teplot i chemickému působení, a tak ani po letech užívání nevyžadují povrchové ošetření.

U prosklení z profilů Schüco na první pohled nerozeznáte pevná pole od otvíravě výklopných částí. Pouze na vnitřní straně můžete spatřit jemnou spáru a kliku, která otvíravý prvek ve fasádě prozradí. zdroj Schüco

U prosklení z profilů Schüco na první pohled nerozeznáte pevná pole od otvíravě výklopných částí. Pouze na vnitřní straně můžete spatřit jemnou spáru a kliku, která otvíravý prvek ve fasádě prozradí.

Dlouholetá tradice a specializace právě na hliníkové konstrukce stojí za okenními, dveřními a fasádními systémy německé značky Schüco. Mezi aktuální trendy patří redukce profilů do úplného minima, rámy skryté ve stavební konstrukci, jednotný vzhled pevných prvků s otvíravými částmi, automatizace a bezbariérovost.

Zdroj fotografií: Schüco CZ

Pro více informací navštivte www.schueco.cz.

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: plastova okna prosklené fasády skleněné fasády
Sdílejte článek