Zdroj: Hörmann

Vybíráte-li bránu či vchodové dveře, nyní je můžete koupit levně! Jak?

15. 03. 2024 Sdílet

Jako každé jaro přichází společnost Hörmann Česká republika se svou u zákazníků oblíbenou akci. Ta potrvá až do konce letošního roku a je do ní zahrnut široký sortiment produktů, včetně ocelových a hliníkových vchodových dveří nebo garážových sekčních vrat.

I tentokrát připravil přední evropský producent dveří, vrat a pohonů pro své zákazníky zajímavou nabídku, která zahrnuje produkty ze tří segmentů. Ve všech případech se jedná o sortiment vyráběný v závodech splňujících náročné ekologické standardy.

Bezpečné a kvalitní vchodové dveře

Domovní dveře značky Hörmann poskytují nejen vysokou bezpečnost, ale z jejich širokého sortimentu si vybere každý, ať už požaduje klasiku nebo moderní design.

V letošní akci najdou zákazníci ocelovou i hliníkovou variantu domovních dveří Thermo65 s bezpečnostní výbavou třídy RC 2. Tepelně oddělené dveřní křídlo zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. V aktuální akční nabídce je 6 motivů (s prosklením i bez něj), 14 barev a 3 dekory, které lze libovolně kombinovat.

vchodové dveře

V letošní akci najdou zákazníci ocelovou i hliníkovou variantu domovních dveří. Zdroj: Hörmann

Ještě vyšší bezpečnost nabízejí uživatelům hliníkové domovní dveře ThermoSafe: standardně mají zabudovány bezpečnostní prvky řady RC 3 a trojité tepelně izolační zasklení s bezpečnostním sklem na obou stranách poskytují velmi účinnou ochranou proti vloupání zvenčí a proti úrazům zevnitř. I u tohoto typu dveří si lze vybrat a kombinovat z 15 akčních motivů (s prosklením i bez) a z 8 barev.

V akci garážová vrata i zahradní domky

Dobrou tepelnou izolaci a bezpečnostní prvky mají i ocelové nebo hliníkové vedlejší vchodové dveře Edition46, nabízené v 7 akčních barvách. Na přání zákazníka lze tyto dveře opatřit rovněž doplňky z ušlechtilé oceli.

Garážová sekční vrata RenoMatic jsou jednou ze stálic v nabídce společnosti Hörmann. Všechny povrchy z této řady jsou ošetřeny pozinkováním ve stříbrné barvě a ochranným lakem na svrchní straně vrat. V akční nabídce jsou připraveny pro zákazníky 2 motivy, 3 povrchy a široká škála barev, což umožňuje najít individuální řešení všech klientských požadavků.

ocelový domeček

Zahradní ocelové domky se objevily v nabídce firmy Hörmann poměrně nedávno, ale velmi rychle si získali oblibu. Zdroj: Hörmann

Zahradní ocelové domky se objevily v nabídce firmy Hörmann poměrně nedávno, ale velmi rychle si získali oblibu, a zákazníky tak jistě potěší, že se staly i součástí letošní akce: konkrétně se jedná o zahradní domek na nářadí Berry Classic se sedlovou střechou, který je nabízen v jednokřídlé i dvoukřídlé variantě, a to včetně hliníkového podlahového rámu, který je zahrnut v ceně.

FOTOGALERIE

Více informací o celé akční nabídce a dalším sortimentu společnosti naleznete na www.hormann.cz. Obrátit se lze rovněž na prodejce v jednotlivých regionech.

ZDROJ: PR článek společnosti Hörmann

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: dveře do domu garážová brána
Sdílejte článek