Dveře od A-Z od firmy Mand CZ s.r.o.

Dveře od A-Z od firmy Mand CZ s.r.o.

09. 04. 2018 Sdílet

Dveře jsou naše slabost i radost. Umíme ocenit ty krásné, kvalitní, poctivě řemeslně zpracované, zkrátka dveře, které jsou v našich očích dokonalé. Nevěříme tomu, že neexistuje perfektní produkt. Věříme maximálně v to, že pro každého se skrývá dokonalost v něčem jiném.

Jelikož ale dveře nejsou jen na okrasu, jsou funkčním prvkem v každém interiéru, stojíme si za tím, že vedle efektního designu je třeba dbát i na stoprocentní kvalitu. A naše dveře „stoprocentní“ jsou!

Mand je menší rodinnou firmou, která si na rodinném přístupu zakládá. Ke dveřím i dveřním doplňkům – prodáváme například i kliky na dveře – přistupujeme s nadšením a zápalem sobě vlastním. Přijďte do našeho stylového showroomu a potěšte se pohledem na krásné dveře. Posaďte se a svěřte se nám s vaším přáním. Je libo dveře z dřevěného masivu, bezpečnostní dveře, dveře laminátové nebo elegantní a za každých okolností trendy bílé dveře? Váš interiér vybavíme dveřmi od sklepa po půdu!

Nabízíme i dveře z dřevěného masívu, které se hodí do rustikálního i moderního interiéru

Interiérové dveře jsou naší vášní, a proto není divu, že jsme v naší nabídce obzvláště pyšní na několik lahůdek! Pokud fandíte poctivému dřevěnému masívu, potěšte se pohledem na poctivě, špičkově zpracované dveře Czech Door, které se hodí do každého interiéru – rustikálního i vysoce moderního. Přírodní dřevo nikdy z módy nevyjde!

FOTO Mand CZ

Top moderní špičku naší nabídky představují stavební pouzdra Eclisse!

Pokud ale toužíte po něčem vskutku trendy a praktickém, inspirujte se naší nabídkou posuvných dveří do stavebního pouzdra. Námi nabízená stavební pouzdra Eclisse představují absolutní špičku na trhu, o čemž svědčí i řada patentovaných technologií, v nichž jsou před konkurencí vždy minimálně o krok napřed. Kromě maximální praktičnosti, úspory prostoru a dokonalého minimalismu nás na stavebních pouzdrech baví i to, že do nich lze posouvat takřka každé dveře. Třeba i masívní dřevěné dveře nebo dveře celoskleněné! Nic není problém. Pokochejte se pohledem i na luxusní bezobložková stavební pouzdra, která mají nevídaný šmrnc. Stačí jediný pohled a stanou se vaší designovou láskou na celý život.

FOTO Mand CZ

Bezpečnostní dveře od českých výrobců nás baví

V Mand nám jde i o vaše bezpečí, proto v naší nabídce najdete i vysoce kvalitní bezpečnostní dveře od českých výrobců – NEXT a BEDEX. Krom toho, že ke dveřím nabízíme odborné poradenství, vám nabízíme i instalaci naším certifikovaným proškoleným pracovníkem.

Montáž dveří provádíme v regionu Praha a střední Čechy. Namontujeme všechny typy interiérových a vstupních dveří a v tom, co děláme, jsme skuteční profesionálové. Krom standardních úkonů se umíme i přizpůsobit a jsme schopni vyslyšet vaše individuální požadavky.

Na jednom místě si ke dveřím vyberete i kování a cylindrickou vložku

Víme, že svět dveří není jen o samotném dveřním křídle, a proto nabízíme vysoce kvalitní dveřní kování – od výrobců, jako je Cobra, Rostex, nebo AC-T servis, dále bezpečnostní kování, vchodové kování i cylindrické vložky.

Záleží nám na vaší maximální spokojenosti, a proto v naší nabídce najdete jen ty nejlepší dveře od světově proslulých výrobců, na jejichž produkty v naší nabídce jsme právem pyšní.

ZDROJ: PR článek společnosti Mand CZ

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: bezpečnostní dveře cylindrická vložka dvere dveře z dřevěného masívu interierove dvere stavební pouzdra
Sdílejte článek