zdroj AB-STORE s.r.o.

Kovové regály: Elegantní a velmi efektivní uskladnění jakýchkoli věcí

28. 05. 2018 Sdílet

Už vás nebaví neustále v komoře nebo dílně překračovat rozházené věci? Není se čemu divit. Vždyť i takzvaný pracovní pořádek, kdy jsou jednotlivé předměty poskládané na zemi, je v podstatě neuklizený prostor. Řešení všeho je přitom tak jednoduché. Stačí si pořídit kvalitní regálový systém, který dokáže veškeré předměty denního i občasného užitku pojmout.

Že byste si regály pořídili, ale nevíte, podle čeho vybrat ty správné? Pak neotálejte a čtěte dál, v následujících řádcích vám poradíme, podle jakých aspektů se orientovat.

Stabilní konstrukce

V první řadě je zapotřebí soustředit se na kvalitu celé konstrukce regálového systému. Jeho základem je bezesporu vysoce jakostní materiál. Optimální je samozřejmě kov. Podívejte se také, zdali regály disponují výztuhami. Není od věci zaměřit se ani na celkovou jednoduchost složení regálového systému. Na trhu se nachází mnohé variace, k jejichž poskládání nepotřebujete žádné nářadí a velkou sílu. Jednoduše kovové regály složíte během několika minut a máte vystaráno.

Vysoká odolnost povrchu

I ta je jakousi nezbytností. Většina současných modelů je typická tím, že je jejich povrch ošetřen žárovým zinkováním. Vybírat si lze ale i typy, které jsou barevné. Moderní práškové barvy jsou velmi odolné vůči mechanickému poškození, takže se není třeba obávat nějakého jednoduchého poničení regálů.

Elegantní řešení na míru a maximální zátěž

Určitě je třeba také dbát na to, aby konkrétní regálový systém v daném prostoru seděl. Vybrat si lze spousty polic v různých rozměrech. Nezapomeňte ani na celkovou nosnost celého systému. Především v průmyslových provozech se vyplatí volit regály do skladů schopné unést i několik set kilogramů. A kde nakupovat? Podívejte se na abstore.cz a jistě si vyberete sestavu, která vám bude vyhovovat.

ZDROJ: PR článek společnosti AB-STORE s.r.o.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: kovové regály regály regály do skladů
Sdílejte článek