LINO Fatra boří mýty: 10 důvodů, proč si ho pořídit domů

Pamatujete na staré podlahy v panelákových domech nebo školách? Jak se kroutily a člověk měl co dělat, aby si kvůli nim nezlomil nohu? Díky moderním technologiím jsou takovéto případy jen vzpomínkou z minulosti.

 

V době, kdy se tyto „ušaté“ a vlnící se podlahy lepily, ještě nebyla technologie jejich výroby ani používaná lepidla k jejich pokládání tak kvalitní, aby zaručily vzhledné, vkusné a příjemné pokrytí podlah. Starší PVC podlahy se často nadměrně smršťovaly, lepidla je nedokázala udržet a tím, jak se jejich spoje zdvihaly nahoru, docházelo ke znehodnocení vedoucím často k „vzedmutí“ a následným úrazům.

Dnes je tomu naštěstí jinak. PVC podlahy se vyrábějí v takové kvalitě, že v mnohých případech ani nepoznáte, o jakou krytinu se jedná. Od pohledu si ji můžete snadno splést například s laminátovou podlahou. A mají nesporné výhody, které u sebe doma či v komerčních prostorech jistě uvítáte.

FOTO Fatra

LINO Fatra je vysoce odolná a příjemná podlahová krytina

Díky vysoce moderním technologiím, s jakými jsou PVC podlahy Fatra vyráběny, se nemusíte bát poničení ani poškození. Vyznačují se vysokou odolností vůči zátěži i opotřebení. Dokáží zamezit poškození nejen při chemickém působení, ale i vlivem působení kolečkových židlí.

Tyto PVC podlahy můžete pokládat i na podlahové topení. Také se velmi snadno udržují a při kontaktu s vodou nehrozí žádná deformace, jak tomu často je u podlah na bázi dřevotřískového nosiče, který není dostatečně chráněn před vlhkostí.

FOTO Fatra

10 hlavních výhod LINA Fatra

Kvalitní PVC materiál, ze kterého jsou LINA Fatra vyráběna, je voděodolný, snadno se udržuje, tlumí hluk a na rozdíl od určitých druhů koberců je vhodný i pro alergiky.

1. Atraktivní vzhled a mnoho variant, ze kterých si můžete vybírat

2. Vysoká odolnost vůči opotřebení i vlivu kolečkových židlí

3. Vhodnost pro podlahové vytápění

4. Dobrý teplotní vjem

5. Antialergenní povrch oproti kobercům

6. Snadná a rychlá údržba

7. Pokládání na pružný podklad

8. Vzájemná kombinovatelnost dezénů

9. Ekonomická výhodnost díky nižší ceně

10. Certifikovaná kvalita garance společnosti Fatra až na 10 let

Vyberte si ze široké škály vzorů a zkrášlete svůj domov

LINO Fatra má nejen vynikajícími a praktické vlastnosti. Vyrábí se také ve velké nabídce vzorů v provedení homogenních dílců a heterogenních rolí. Podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v bytové, ale i komerční výstavbě a v průmyslu.

Vybrat si můžete z mnoha vzorů od simulací dřeva, kamene, korku až po jednobarevné varianty. Máte tak mnoho možností, jak podlahou LINO Fatra vyladit svůj domov či komerční prostor k dokonalosti. Zároveň ušetříte a budete si moci naplno užívat kvalitní podlahové krytí. Pokud nevěříte, přesvědčte se sami na www.podlahy-z-fatry.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Fatra, a.s.

Komentovat