Zdroj: Mediterran

Nové inovativní a estetické řešení pro větrání vlnitých střech Terran

06. 09. 2021 Sdílet

Po pozitivním ohlasu větracích tašek u plochých střešních krytin Terran Rundo a Zenit, které zabezpečily homogenní, jednoduchý obraz a moderní architektonické řešení, uvádí společnost Terran na trh větrací tašky u vlnitých typů svých řad Danubia, Synus a Coppo. Tyto novinky v sortimentu zabezpečí i u vlnitých střešních tašek nové a moderní řešení odvětrání střechy.

Odvětrávací tašky se používají na odvětrávání vzduchu ve větraných střešních konstrukcích. Umožňují snadný pohyb vzduchu pod střechou a neohrožují pohyblivost tašek na hranicích střešní konstrukce. Nové odvětrávací tašky zvýší životnost střešní konstrukce a komfort podkroví, jakož i estetický vzhled střechy, a to bez výrazných dodatečných nákladů.

Strešní taška Synus

Zdroj: Mediterran

Díky většímu celkovému průřezu větrání je nové provětrání střechy z hlediska technického řešení lepší a modernější než běžně používané konstrukce na trhu. Novinku ocení i lidé s citem pro design, protože inovované střešní tašky splynou s rovinou střechy tak, aby se stala v každém ohledu korunou domu.

Více informací najdete na www.terran.cz

Zdroj: Mediterran

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: strechy stresni konstrukce střešní systémy střešní tašky tašky větrací tašky
Sdílejte článek