Zdroj: AVG group

Provětrávaná fasáda AVG z kvalitního hliníku

03. 02. 2023 Sdílet

Provětrávaná fasáda AVG z kvalitního hliníku předá majiteli každé nemovitosti opravdu atraktivní vzhled na velmi mnoho let. Zároveň je třeba zdůraznit, že hliník je materiál, který přinese kromě atraktivního vzhledu budovy na dlouhá léta i úsporu na údržbu fasády a velmi dlouhou životnost fasády.

Logo AVG

Zdroj: AVG group

Hliník je materiálem 21. století hlavně pro své vynikající vlastnosti. Hliník charakterizuje dlouhá životnost, vysoká odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí, pevnost a nízká hmotnost.

Provětrávané fasády AVG se značkou originality jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních certifikovaných hliníkových plechů různých slitin.

Když fasádu z hliníku, tak od AVG

Nabízíme vlastní ověřená technická řešení, vypracujeme technickou a výrobní dokumentaci, fasádu vyrobíme v našem závodě. Nabízíme montáž s vlastními zaměstnanci. Kvalitní řešení provětrávané hliníkové fasády AVG od A do Z přímo od společnosti AVG group, a.s.

Provětrávané fasády AVG z hliníku jsou strojírensky vyrobené a opracované díly strojními zařízeními, přesně podle technologických výrobních výkresů. Montáž a instalace vyžaduje další přesné výkresy s vypracovanými technickými a konstrukčními detaily.

Prostorová hliníková odvětraná fasáda AVG

Zdroj: AVG group

Provětrávaná hliníková fasáda AVG – kvalita v detailech

Objevte skutečnou kvalitu originálu provětrávané hliníkové fasády AVG. Kromě kvality hliníkového materiálu, kvality výroby a vlastní montáže je to také v přesných detailech. Detaily provětrávané fasády AVG z hliníku jsou hlavně přesné rohy, nároží, nadpraží, ostění a další napojení originální fasády a jejích navazujících detailů.       

Žádná fasáda z jiných materiálů není tak dokonalá a přesná v detailech jako je hliníková fasáda AVG.    

Roh odvětrané fasády AVG

Zdroj: AVG group

Provětrávané fasády AVG – „BUĎTE TRENDY“

Dnes už nikdo nepřestane dýchat, u nové nebo rekonstruované budovy s „originální fasádou ve stylu 90. let“, uteplenou polystyrenem a parádní omítkou a super plastovými okny od levných dodavatelů. Toto určitě není již moc dávno „originální a moderní“ budování vlastní firemní identity „for future“, ale spíše nějakého „retro stylu“.

Provětrávaná hliníková fasáda AVG

Zdroj: AVG group

Nezapomínejte! „Originalita a moderní řešení“ v mnoha případech určují i budoucnost a směřování společností. Provětrávané fasády AVG, které vyrábíme z nejkvalitnějšího hliníku, dotvoří dokonalost architektury budovy a pomohou takto získat majiteli budovy vlastní firemní identitu.

Ruku v ruce je dobrý „byznys nápad“ a vlastní originální styl – skutečně moderní budovy s „trendy hliníkovou fasádou AVG“.

Provětrávaná hliníková fasáda AVG s požární odolností A1

Za výběr navržených a zabudovaných materiálů do stavby zodpovídá vždy architekt nebo projektant stavby. Proto musí vždy pečlivě ověřit, zda fasádní obklady splňují požární odolnost A1 nebo jiný stupeň zařazení.
Při současných změnách legislativy a zpřísňování norem a požadavků na požární bezpečnost staveb všech budov je třeba důkladně ověřit základní parametry a vlastnosti materiálů, které budou použity na budově nebo na fasádě.

Požární odolnost provětrávaných fasád musí splňovat přísná kritéria a podmínky požárně-bezpečnostních předpisů. Provětrávané hliníkové fasády AVG vyrobené v naší výrobě jsou certifikovány a zařazeny do nejvyššího stupně požární odolnosti označovaného třídou A1.

Provětrávaná fasáda AVG s požární odolností A1 splňuje nejpřísnější bezpečnostní a technické požadavky v tom, že případný požár se až do příchodu hasičů nebude dále šířit.

Hliníková odvětraná fasáda AVG

Zdroj: AVG group

NEZAPOMEŇTE: VŠECHNO JE O DETAILECH!

Nesprávný výběr výrobce a dodavatele fasádních řešení může dopadnout velkým nezdarem i přes kvalitu použitých hliníkových materiálů.

V takových případech je náprava a oprava fasád velmi náročná. Ve většině těchto situací již nelze provětrávanou fasádu opravit a všechny původní vlastnosti a očekávání budou nenávratně pryč.

AVG group, a.s. nabízí kvalitní služby pro všechny architekty, projektanty, stavební společnosti, zákazníky v oblasti poradenství a konzultací pro výběr řešení provětrávaných fasád.

  • vypracování návrhu řešení pro provětrávané fasády
  • technická a výrobní dokumentace k fasádě
  • stavební detaily fasád
  • výroba hliníkových fasád AVG na Slovensku
  • provětrávané hliníkové fasády AVG s požární klasifikací A1
  • vlastní montáž AVG našimi slovenskými pracovníky
A1 klasifikace - reakce na oheň

Zdroj: AVG group

Více informací na www.avg-group.cz.

Zdroj: PR článek společnosti AVG group

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: fasádní systémy fasády hliníkové fasády odvětrání fasády
Sdílejte článek