Gerflor Texline Nature RS44049 Konkret Melt Open Living
Zdroj: Gerflor

Vinylové podlahy v rolích s textilní podložkou Gerflor Texline Nature

17. 04. 2024 Sdílet

Podlahové krytiny Gerflor Texline patří již k 20 let k nejoblíbenějším a nejznámějším PVC podlahovým krytinám na trhu. Díky jedinečné konstrukci lze tuto podlahu pokládat na většinu stávajících podkladů bez náročné přípravy. Je vysoce odolná, také proti roztržení, ideální do všech bytových prostor. Nyní Gerflor přichází s jedinečnou inovací v oblasti udržitelnosti a eko-zodpovědnosti. Nová kolekce Texline Nature přináší díky využití surovin udržitelného původu nový rozměr v segmentu bytových měkčených rolí.

Texline Nature, stejně jako všechny role s textilní podložkou od firmy Gerflor, jsou technologickou špičkou mezi vinylovými rolemi a produktová řada Gerflor Texline představuje dostupnou, praktickou a designově atraktivní kolekci.

Gerflor Texline Nature RS43163 Sherwood Nut Bay Windows

Gerflor Texline Nature RS43163 Sherwood Nut Bay Windows Zdroj: Gerflor

Podstatou inovace je nahrazení části surovin z fosilních zdrojů zdroji přírodními

Výrobek tak dnes obsahuje 55 % přírodních nebo recyklovaných surovin. Tato kombinace surovin ohleduplných k životnímu prostředí je dokonce certifikována ISCC PLUS (International Sustainability and Carbon Certification). ISCC PLUS se zaměřuje na podíl a obsah biomasy. To umožňuje společnostem dobrovolně prokázat udržitelný původ biologických a/nebo cirkulárních surovin ve všech výrobních a dodavatelských řetězcích.

Gerflor Texline Nature dekory inspirované dřevem

Gerflor Texline Nature dekory inspirované dřevem Zdroj: Gerflor

Unikátní technologie Fiber Glass dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Gerflor Texline Nature je nejoblíbenější zdravotně nezávadnou a 100% ekologicky šetrnou podlahovou krytinou. Díky PUR ochraně a velmi snadné údržbě je dokonalou volbou i pro rodiny s dětmi. Role Texline Nature jsou také ideální do bytů v panelových

domech, kde svým vzhledem výrazně předčí plovoucí podlahy, které jsou navíc příliš hlučné a citlivé na údržbu.

Veškeré informace o vinylových podlahách v rolích s textilní podložkou Gerflor Texline Nature najdete na www.gerflor.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Gerflor

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: podlahy vinylové podlahy
Sdílejte článek