Rodinný dům s garaží
Zdroj: Xella

Xella představí na veletrhu FOR ARCH 2021 kompletní sortiment včetně velkoformátových tvárnic

21. 09. 2021 Sdílet

Společnost Xella se na 32. ročníku veletrhu FOR ARCH bude prezentovat na expozici A13 v hale 2 a odborné i laické veřejnosti představí kompletní sortiment pórobetonového stavebního systému Ytong, vápenopískových tvárnic Silka a tepelněizolačních desek Multipor.

Chybět nebudou ani velkoformátové tvárnice pro vnější obvodové stěny Ytong Jumbo a velkoformátové vápenopískové tvárnice Silka Tempo, které výrazně urychlují zdění a současně snižují nároky na personál. Součástí veletržní expozice budou ukázky stropu, schodiště nebo stěny s tvárnicemi a příčkovkami Ytong. Na velkém LED panelu bude v průběhu veletrhu promítána rozsáhlá knihovna videí, prezentujících produktovou nabídku a doporučené pracovní postupy. V případě, že to epidemiologická situace dovolí, budou mít návštěvníci expozice příležitost vyzkoušet si v praxi práci se zdivem Ytong a Silka.

ForArch21 pozvánka na veletrh

Zdroj: Xella

Veletrh FOR ARCH je po delší době první významnou příležitostí jak nahradit on-line aktivity z posledních měsíců možností osobního setkání. Všichni zástupci společnosti Xella včetně obchodně-technických poradců se proto na veletrh těší a zvou všechny partnery a zájemce o moderní výstavbu k návštěvě expozice. V průběhu veletrhu FOR ARCH 2021 probíhá také podzimní obchodní akce Xella, v jejímž rámci je při odběru minimálně 50 m3 zdiva Ytong možné nakoupit paletu příčkovek Ytong za 1 Kč nebo čtyři pytle vnitřní tepelněizolační omítky Ytong, taktéž za 1 Kč.

Zdroj: Xella

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: stavební systémy tvarnice tvárnice ytong veltrh vystava zdivo
Sdílejte článek