Zdroj: Hornbach

Zákazníci Hornbachu jsou mnohdy překvapeni. Neuhodli byste, co za tím stojí. Hornbach spustil novou službu, se kterou ušetříte i tisíce

12. 10. 2021 Sdílet

Radost z nakoupeného zboží rázem zmizí, jakmile zjistíte, že jste ho mohli pořídit mnohem výhodněji. S Hornbachem už vás tohle zklamání ale nečeká! Pokud se vámi zakoupené zboží zlevní, rozdíl v ceně se vám dorovná formou kreditů.

Férový přístup a radost z nákupu

Mít tu nejlepší cenu pro zákazníka je pro Hornbach prioritou již řadu let. Pravidelně a průběžně porovnává své prodejní ceny s konkurencí a zaručuje tak trvale nízkou cenu. Což napomáhá k tomu, že nakoupíte vždy výhodně a k tomu ještě potřebné množství, díky velkým skladovým zásobám. Teď ale přichází s novinkou záruky na nejvýhodnější cenu i po nákupu a to v délce 30 dnů. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je založení zákaznického účtu.

Vstupte do světa Hornbachu

Založením zákaznického účtu získáte nepřeberné možnosti, které vám pomohou nejen s realizací vašich nápadů, ale zaručí a pohlídají co nejvýhodnější ceny. Účet si jednoduše založíte na internetových stránkách www.hornbach.cz, nebo si stáhněte aplikaci Hornbach do mobilu a užijte si spoustu výhod.

Hornbach baner

Zdroj: Hornbach

Jednou z nich je právě záruka trvale nízkých cen i zpětně. Postup k jejímu uplatnění hravě zvládnete. Stačí mít zmiňovaný zákaznický účet, do kterého zaregistrujete nákup jedním ze tří způsobů, a pokud se do 30 dnů od nákupu sníží cena zboží, které jste nakoupily, získáte zpět cenový rozdíl ve formě kreditů. Ty pak můžete uplatnit na váš nákup online nebo v prodejně, nejpozději však do půl roku, než dojde k jejich exspiraci.

Hornbach to pohlídá za vás!

Sami nemusíte nic sledovat, jakmile dojde ke zlevnění zboží, budete informováni na e-mailovou adresu, kterou máte uvedenou v zákaznickém účtu HORNBACH. Tam mimo jiné zjistíte i svůj aktuální stav kreditů.
Více informací naleznete na webu Hornbach www.hornbach.cz/ptnc.

Více informací naleznete na webu Hornbach www.hornbach.cz/ptnc.

 

Zdroj: PR článek společnosti Hornbach

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: Hornbach mobilní aplikace nakupy obchodni dum Od partnerů Výhody zaruka
Sdílejte článek