148-21_RIG_web-banner_600x388px_REKO-VYZVA
Zdroj: Rigips

Získejte materiál za 150 tis. Kč v Rekonstrukční výzvě

07. 04. 2021 Sdílet

Plánujete rekonstrukci a hodil by se vám materiál na suchou výstavbu? Můžete se zapojit do soutěže a získat materiál značek Rigips a ISOVER. Nezáleží na tom, zda předěláváte jeden pokoj, celý byt či dům.

Své projekty přihlaste do 30. 4. 2021 na www.rigips.cz/vyzva.
Vyhlášení vítězů proběhne nejpozději do 31. 5. 2021 na webových stránkách Rigips.

Jaký materiál můžete vyhrát?

Tři vítězové vyhrají materiál související se suchou výstavbou (sádrokarton, izolace, tmely aj.) v hodnotě až 150 tis. Kč, včetně konzultace projektového manažera. Dalších 20 výherců získá profesionální technické poradenství, 5 kg pytel tmelu Rifino Top od Rigipsu a dárkový balíček ISOVER.

Minuly-rocnik-inspirace

Zdroj: Rigips

Jak soutěž probíhá?

O vítězných projektech rozhodne odborná porota složena zástupců značek Rigips a ISOVER. Projekty bude posuzovat z pohledu zajímavosti a rozsahu rekonstrukce. K výhře pomůže také kvalitní popis vaší rekonstrukce spolu s fotografiemi. V případě rovnosti hlasů bude rozhodovat pořadí projektů dle hlasování na internetu.

Minuly-rocnik-inspirace-ondrejov

Zdroj: Rigips

Více informací o soutěži, kompletní pravidla a hlavně inspiraci v podobě povedených proměn minulého ročníku najdete na www.rigips.cz/vyzva. Soutěž pořádá Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. ve spolupráci s oborným řemeslným portálem NejŘemeslníci.cz.

Zdroj: Rigips

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: izolace sadrokarton stavba tmely
Sdílejte článek