Novinka mezi krbovými vložkami firmy Romotop

16. 10. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

V dnešní době jsou u vytápěcích zařízení velmi důležité dva aspekty, jako je ekonomická náročnost provozu a ekologie spalování paliva. Obě tyto hlediska jsou promítnuty do všech novinek krbových vložek české firmy Romotop. Posuďte sami!

Jednou z novinek mezi krbovými vložkami je teplovzdušná vložka KV DYNAMIC 2G 44.55.01, která má ještě své dvojče KV DYNAMIC B2G 44.55.01, jež nabízí zákazníkovi stále oblíbenější provedení se zadním přikládáním. Aby neprostupovalo vyzařované teplo ze spalovací komory, více než potřebujeme, jsou dvířka opatřeny dvojsklem s designovým potiskem.

Dynamic-B2g-44_55_01(OBR.2)Dynamic-2g-44_55

Pro dosažení co nejvyšší životnosti je krbová vložka vyrobena ze speciálního ocelového plechu COR-TEN, který díky své struktuře odolává i těm nejnepříznivějším vlivům. Vložku je možné umístit do konvekčního tak i do akumulačního provozu, přičemž firma Romotop doporučuje použít akumulační prstence Romotop pod názvem Mammoth. Ve své kategorii dosahuje krbová vložka Dynamic 2G špičkových parametrů což dokazují následující hodnoty – účinnosti 85%, spotřeba dřeva 2,2 kg/h, dosažený regulovatelný výkon 5-10kW.

www.romotop.cz

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: Krbová vložka rohová krby vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze