Kamna na tuhá paliva

Kamna na tuhá paliva jsou elegatní kamna využívány i jako sporáky. Na trhu je nespočet různých kamen na tuhá paliva, tak podle typu a velikosti tak podle vzhledu. Kamna na tuhá paliva také příjemně vytopí místnost, čímž šetříte také náklady na vytápění, a jsou vynikajícím estetickým doplňkem v chalupách, dřevostavbách, chatách či domech s venkovským designem. Díky kamnům na tuhá paliva, kromě jejich využití při vaření a pečení vykouzlíte doma neodolatelnou atmosféru s příjemným zvukem praskajícího ohně. Další informace a podrobný popis kamen na tuhá paliva a jiné možnosti vytápění lze najít v článcích našeho online magazínu HOME.
11 x krby a krbová kamna pro vaši inspiraci
Kamna na dřevo

11 x krby a krbová kamna pro vaši inspiraci

Krby a krbová kamna představují v našich domovech často výrazný či dokonce dominantní prvek obytného prostoru. Proto kromě technických parametrů sledujeme při výběru také vzhled. V nabídce jsou moderní i rustikální varianty pro všechny typy interiérů.

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou
Kachlová kamna s výměníkem

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou

Přemýšlíte, jak vytopit váš dům nebo chalupu? Krbová kamna jsou tradičním řešením, která zahřejí už svým vzhledem. Jak ale vybrat ta nejlepší? S jakým výkonem? A zvolit krbovákamna s plechovým pláštěm nebo kachlová? Nechte si poradit v jednom z největších showroomů na krbová kamna v Česku v pražských Vysočanech.

Jak na kamna?
Dřevo na topení

Jak na kamna?

Taky se už těšíte, jak si večer zatopíte v kamínkách? Jak se z nich teplo rozlije do celého interiéru a vy uslyšíte známé praskání polínek? Než se ale zachumlete do deky s hrnkem čaje a nohy opřete o jejich příjemně rozpálený […]