dávkovač

Ať už sycená, studená nebo horká – pitná voda podle potřeby pomocí RE.SOURCE

26. 09. 2019 Sdílet

Pitná voda je nejcennější potravinou. Přestože voda z vodovodu bývá často v té nejvyšší kvalitě, většina lidí nakupuje litry balené vody v plastových nebo skleněných lahvích. To je zatěžující nejen pro samotného uživatele, ale i pro životní prostředí, neboť spotřeba plastových lahví stoupá a jejich likvidace je náročná.

REHAU díky svému stabilně odpovědnému přístupu k životnímu prostředí nabízí inteligentní řešení s novým dávkovačem pitné vody RE.SOURCE, který je připojený na linku v kuchyni. Dávkovač pitné vody dodává čerstvou filtrovanou vodu přímo z armatury. Vodní filtr s technologií aktivního uhlí odstraňuje mikroskopické částice až do 0,5 μm, jakož i chlor, organické látky a kovové usazeniny. Kromě toho se uživatel může rozhodnout, zda chce pít vodu chlazenou nebo nechlazenou, neperlivou nebo sycenou oxidem uhličitým. Do speciální jednotky umístěné do skříňky pod zařízením se instaluje standardní láhev s CO2. Čištění zařízení probíhá automaticky s pomocí čisticí kazety, kterou lze naplnit běžně dostupnými dezinfekčními prostředky.

Dávkovač

Zdroj Rehau

Kromě všech funkcí popsaných v základní verzi nabízí RE.SOURCE v prémiové verzi ještě více. Přehledný displej umožňuje výběr odpovídajícího nápoje pomocí dotykové obrazovky. Integrovaný režim úspory energie a automatické hygienické propláchnutí nabízejí maximální účinnost a bezpečnost. Pokud se zařízení nepoužívá po dobu 72 hodin, jsou rozvody automaticky propláchnuty čerstvou vodou, aby se zabránilo stagnaci v nich. REHAU nabízí RE.SOURCE PREMIUM + pro větší pohodlí. Kromě funkcí verze PREMIUM má tato verze také zabudovaný boiler. Přímo z ní lze odebrat nejen chlazenou, filtrovanou a bublinkovou vodu, ale také horkou vodu pro čaje a horké nápoje (ovšem s dětskou pojistkou).

www.rehau.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: Dávkovač Od partnerů
Sdílejte článek