Bramac získal prestižní ocenění SUPERBRANDS BUSSINES AWARD 2020

12. 02. 2020 Sdílet

Bramac, lídr trhu střešních systémů, získal prestižní mezinárodní ocenění SUPERBRANDS 2020. Získání titulu je potvrzením výjimečného postavení značky BMI Bramac na českém trhu.

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Do programu se jednotlivé značky nemohou přihlásit, při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných trade-mark značek, kterou pro tento účel uvolní Úřad průmyslového vlastnictví. Společnost Bisnode, přední světový poskytovatel obchodních informací, na základě obchodních dat a výsledků následně vytvoří seznam nominovaných kandidátů. Dalším krokem je spotřebitelský průzkum, kdy se na základě známosti a obliby značek zúží výběr na seznam semifinalistů. Konečné slovo při udělování titulu Superbrands v daném roce má odborná komise Brand Council. Na konci hodnotícího procesu získávají spotřebitelské značky ocenění Superbrands, podnikatelským značkám je udělen titul Business Superbrands.

„Ve výsledcích Superbrands je zohledněn i průzkum mezi spotřebiteli. Spotřebitelská důvěra je z našeho pohledu klíčovým ukazatelem, který vypovídá o silném postavení značky BMI Bramac na českém trhu. Ocenění Superbrands je pro nás další motivací, pokračovat v technologickému rozvoji a inovacích a nadále zlepšovat zákaznický servis a profesionální poradenství. Snažíme se flexibilně reagovat na potřeby, požadavky a očekávání zákazníků,“ dodává za Bramac vedoucí marketingového oddělení Petra Sinkulová.

Právo používat označení Superbrands získávají opravdu jen ti nejlepší z nejlepších. BRAMAC je předním českým výrobcem a dodavatelem střešních krytin a doplňků. Firma je součástí silné nadnárodní společnosti BMI Group, která je evropským lídrem ve výrobě střešních systémů, střešního příslušenství a hydroizolací, má zastoupení také v Asii a jižní Africe. Skupina disponuje širokým portfoliem renomovaných a osvědčených produktů, které dokážou uspokojit náročné technologické, funkční a estetické požadavky zákazníků. Ti mohou těžit z kombinace silných značek, komplexního prodeje, služeb a servisu. Díky zázemí silné nadnárodní společnosti využívá BRAMAC know-how z celého světa a podílí se na nejmodernějším technologickém vývoji, testování výrobků a inovacích. Komplexní řešení střešního pláště, které má firma v nabídce pod názvem Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC, se v České republice stalo synonymem kvality a spolehlivosti.

Kategorie: Novinky
Tagy: bramac
Sdílejte článek