sprchová vanička

Černá je krásná

31. 10. 2019 Sdílet

Černá je trendová barva, nadčasová, čistá, elegantní a lze ji téměř vždy použít. A to nejenom v módě, nýbrž také v koupelně. To dokazují mimo jiné i koupelnová řešení od Kaldewei, ve kterých nejprostší z barev vstupuje do symbiózy s puristickým designem.

V řešeních pro koupelny od Kaldewei se spojuje robustní a odolná smaltovaná ocel Kaldewei s barvou s největší krycí schopností ve věčné duo. Toto spojení dává jasně najevo: Klasika je určena pro věčnost. Hodnotná smaltovaná ocel Kaldewei má v koupelně životnost, jakou nemůže nabídnout žádný jiný materiál. Stejně tak je černá stále oblíbená – bez ohledu na dobu – a lze ji neomezeně kombinovat. V souladu s tímto trendem je sprchová vanička v úrovni podlahy Kaldewei Nexsys v odstínu lávová černá matná z exkluzivní kolekce barev Kaldewei Coordinated Colours jasným výrazem vytříbeného vkusu.

sprchová vanička

Foto Kaldewei

Černá se v prostoru prezentuje prostě a zdrženlivě, takže vytváří perfektní kulisu pro akcentovaný výstup stále se měnících aktuálních trendových barev. Čím nápadnější, tím lepší: Pokud se například setká oranžová s černou, je výsledek výrazný – skutečný poutač pozornosti. V černě řešené koupelně tak mohou přitahovat pozornost doplňky jako ručníky, dávkovače na mýdlo nebo obrazy v oblíbené barvě.

www.kaldewei.cz

 https://www.youtube.com/user/KaldeweiWorldwide 
https://www.instagram.com/kaldewei/
 https://www.pinterest.de/Kaldewei_official/
Kategorie: Novinky
Tagy: smaltovana ocel sprchova vanicka
Sdílejte článek