Chytrá domácnost vyžaduje chytré pomocníky

27. 11. 2018 Sdílet

Inteligentních pomocníků do domácnosti jsou okolo nás spousty. Ledničky, pračky nebo domácí kina už nikoho nepřekvapí.

Ale víte, že si do domácnosti můžete pořídit i inteligentní koš? Na český trh ho přináší jako jediná americká značka Simplehuman.

Co takový inteligentní koš umí? Zejména to, že vám rozumí. Senzor zvuku reaguje na slova „open can“ tím, že otevře víko koše. Vy tak můžete pohodlně vyhodit vše co potřebujete a třeba i z dálky a už nikdy nemusíte sahat na špinavé víko plné bakterií. Jednodušší už to nebude. Chytrý koš jménem Simplehuman Recycler ST2030 vám usnadní veškerou práci, a navíc je tichý a diskrétní.

zdroj dokose.cz

Koš má ale také senzor pohybu. Infračervené pole snímá prostor nad a před košem tak, aby se automaticky otevřel pouhým mávnutím ruky. Když zrovna koš nepoužíváte, snímá čidlo jen prostor nad ním, aby se zbytečně neotvíral při každém pohybu v okolí. Jakmile ale kontejner otevřete, zabírá senzor i místo před košem, aby zůstal v pohotovosti tak dlouho, jak potřebujete.

Značka nabízí celou škálu různých typů a barev odpadkových košů. Krom hranatých také velice elegantní oválné typy.

ŽÁDNÉ BAKTERIE PROSÍM

Objevte se Simplehuman nejefektivnější způsob mytí rukou ve vaší koupelně – bez dotyku a hlavně bez přenosu nečistot, bakterií a virů na dávkovač mýdla. Nejmodernější bezdotykové dávkovače tekutého mýdla vydrží nabité až 3 měsíce. Senzor dávkuje mýdlo již za 0,2 sekundy a nalije Vám ho do dlaně přesně tolik, kolik potřebujete – množství regulujete sami pohybem ruky. Je vodotěsný, plně omyvatelný a navíc, díky speciálnímu ventilu, už nehrozí žádné kapky mýdla na umyvadle.

Bezdotykový dávkovač na mýdlo Simplehuman zdroj dokose.cz

Bezdotykový dávkovač na mýdlo Simplehuman zdroj dokose.cz

BUDIŽ SVĚTLO

Dokonalost při líčení máte nyní ve svých rukách při každém počasí i v temné místnosti bez okna. Odstíny make-upu už vás nebudou klamat pod špatným osvětlením. Žádné záludné skvrny, které se objeví až na přímém světle. Profesionální kosmetická zrcátka Simplehuman Vás nezradí před důležitým gala večerem nebo schůzkou. Technologie Tru-Lux totiž dokonale simuluje přirozené denní světlo a poskytne Vám perfektní osvětlení za každých podmínek, a to i v noci. Poskytuje neuvěřitelnou intenzitu osvětlení – až 800 luxů (dle modelu), což je 2x více, než u nejlepšího dalšího konkurenčního zrcadla.

zdroj dokose.cz

Zrcadlo je chytré, samo se rozsvítí, jakmile detekuje Vaši tvář a když odejdete, opět samo zhasne. Jeho jas a dokážete regulovat pouhým pohybem ruky po okraji.

Pomocí světelného systému Tru-Lux LED si můžete zkontrolovat svůj make-up v odlišných světelných podmínkách a být připravená na jakoukoliv příležitost, v jakémkoliv světle.

Zrcátka Simplehuman seženete v provedení stolním, nástěnném, cestovním i kapesním, v mnoha barvách i tvarech, síťové i dobíjecí akumulátorové.

Pozor, zrcátko je návykové. Pro ty, kdo se bez něj už nemohou hnout ani na krok je tu novinka – varianta do kabelky. Svou tvář tak spatříte v tom nejlepším světle i na cestách, v autě nebo třeba v kině.

Získejte slevu 20% na celý sortiment značky SIMPLEHUMAN na www.DoKose.cz !

V košíku zadejte slevový kód: HOME20

Platnost do 31.12.2018.

ZDROJ: PR článek dokose.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: dávkovače mýdla inteligentní koš kosmetická zrcátka odpadové koše
Sdílejte článek