DESIGN SHAKER opět rozvíří svět interiérového designu

DESIGN SHAKER opět rozvíří svět interiérového designu

25. 01. 2019 Sdílet

Již poosmé se v halách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech představí největší jarní veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER, který bude přehlídkou toho nejlepšího z oboru na českém trhu. Návštěvníci se ve dnech 21. až 24. března 2019 seznámí s novinkami z dílen mladých talentů, ale také zavedených značek a výrobců.  Přímo na veletrhu navíc budou zájemcům k dispozici renomovaní designéři a architekti pro osobní konzultace.

Společně s veletrhem DESIGN SHAKER budou v PVA EXPO PRAHA probíhat souběžné akce Světlo v architektuře, FOR INTERIOR, FOR GARDEN, FOR HABITAT a BYDLENÍ, nové projekty. Díky unikátnímu propojení veletrhů návštěvníci získají komplexní informace a seznámí se s novinkami týkajícími se bytového designu, bydlení, interiérů i exteriérů, stavby, materiálů nebo technologií.

DESIGN SHAKER je místem prezentace současných interiérových trendů veřejnosti, který ale zároveň vytváří optimální prostředí pro osobní setkávání tvůrců, interiérových architektů a výrobců. Garantem, který akcentuje maximálně kvalitní výběr vystavovaných exponátů, je architektka a interiérová designérka Hana Medková. V zóně Media Café se pak v průběhu konání akce představí další významné osobnosti z oboru v rámci plánovaných přednášek a workshopů doprovodného programu. Více na www.designshaker.cz.

foto Isifa/shutterstock

foto Isifa/shutterstock

Radit se a konzultovat problematiku týkající se designu a architektury budou moci návštěvníci v rámci stánků bytových architektů, v níž odborníci představí nejen práci v ateliéru, ale také například realizace jednotlivých projektů. Poznat české i zahraniční výrobce bude možné v sekci Big Deal a Fresh Space představí začínající designéry a nová architektonická studia. A protože k interiérům neodmyslitelně patří také světlo, mohou návštěvníci veletrhu v rámci projektu Světlo v architektuře navštívit prezentace českých a světových značek svítidel, příslušenství, osvětlovacích těles, technologií a světelných systémů. Pro profesionály pak bude připraven i odborný doprovodný program. Podrobnosti na: www.svetlovarchitekture.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti ABF, a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: design interier veletrhy
Sdílejte článek