výstava

Hörmann přivezl na ForArch 2019 průřez novinkami i osvědčený sortiment

08. 10. 2019 Sdílet

Podle prvních odhadů se na letošní prestižní stavební veletrh ForArch, který se uskutečnil 17. – 21. září 2019 na výstavišti v pražských Letňanech, přišlo podívat kolem 70 000 návštěvníků. Většina z nich nemohla přehlédnout také stánek společnosti Hörmann…

Přední evropský producent interiérových dveří, garážových a průmyslových vrat i pohonů se tentokrát představil v hale č. 3, na ploše o více než 200 m2. Návštěvníci stánku ocenili nejen architektonicky působivou expozici, ale především průřez celým sortimentem, a to jak z privátního, tak průmyslového segmentu.

Prodeje pro privátní trh stoupají

Z novinek pro privátní sféru určitě zaujal digitální tisk dekoru Duragrain umožňující zákazníkům vybrat si jeden z 24 zajímavých povrchů garážových vrat, které se odlišují od tradičních a známých barevných provedení.

„V rámci expozice jsme připomněli i úspěšnou zákaznickou Akci 2019. Ta je zaměřena hlavně na nový povrch vrat s obchodním označením Planar, který je mezi našimi zákazníky velmi oblíbený. Jejich momentální zájem je tak vysoký, že díky němu stouply prodeje v segmentu pro privátní trh o více než 10 %,“ říká ing. Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann.

V expozici průmyslových vrat se v České republice poprvé představil nový typ rolety do nákupních center ShopRoller SR. Jedná se o skutečně horkou novinku, protože její prodej byl na tuzemském trhu zahájen teprve 1. 8. 2019.

Novinky v nabídce interiérových dveří

Interiérové dveře značky Hörmann z výrobního závodu v německém Gütersloh se objevily v nabídce pro české zákazníky teprve před necelými dvěma lety, ale rychle si získaly velkou oblibu a jejich prodeje neustále stoupají.

Důvodem je nejen tradiční kvalita, ale také šíře sortimentu, který je průběžně inovován a obohacován o zajímavé novinky. Těmi letošními jsou například plátěné povrchy dveří z řady ConceptLine či moderní a elegantní odstín „Taupe“, vhodný zvláště do nových objektů. I ony pochopitelně nechyběly v letošní expozici společnosti Hörmann na veletrhu ForArch.

Více informací na www.hormann.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Hörmann

Kategorie: Novinky
Tagy: garažová vrata interiérové dveře prumyslové vrata
Sdílejte článek