Jak dosáhnout akustického komfortu ve svém bytě?

Jak dosáhnout akustického komfortu ve svém bytě?

24. 04. 2019 Sdílet

Pokud svůj byt teprve kupujete, dbejte zvýšené pozornosti při prověřování zásad akustiky. Nechte si ještě před podepsáním kupní smlouvy změřit vzduchovou neprůzvučnost. V některých případech je to sice náročnější, protože je potřeba zpřístupnit okolní byty, ale pomůže vám to vyřešit nemalé problémy, které můžete u prodejce ihned reklamovat.

V případě, že jste byt již koupili a po jeho zabydlení zjistili, že nesplňuje normou nastavené parametry zvukové neprůzvučnosti, využijte modrou akustickou sádrokartonovou deskou od společnosti Rigips.

zdroj Rigips

zdroj Rigips

Konstrukce opláštěné touto deskou tlumí hluk z ulice i ze sousedních místností. Jsou lehké a zaberou jen několik centimetrů, takže nedochází ke zmenšení obytného prostoru. Desky jsou univerzální a lze je použít na vnitřní příčky, předstěny i podhledy. Navíc díky impregnaci jsou vhodné i do vlhkého prostředí, a tak není problém ani s odhlučněním koupelny či WC. Modrá akustická sádrokartonová deska vám zajistí akustický komfort v jakémkoliv pokoji vašeho bytu. A dopomůže vám ke zlepšení ovzduší, protože obsahuje technologii Activ´Air. Ta trvale odstraňuje formaldehyd ve vnitřním ovzduší po dobu minimálně 50 let, a to až o 70 %.

Pokud chcete vědět, jak dobře bude váš dům nebo byt po úpravě izolován od nepříjemných ruchů, vyzkoušejte interaktivní aplikaci dBstation. Více informací naleznete na webových stránkách www.rigips.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: sádrokartonové desky stavebni materialy
Sdílejte článek