Když je mop výjimečný!

Co je lepšího než krásně uklizený domov? Pro mnohé je však tento pocit kvůli každodennímu shonu a časovému vytížení cizí. Naštěstí značka Vileda přišla s revolučním rotačním mopem Easy Wring and Clean TURBO, který každé zaneprázdněné hospodyňce pomůže ve zvládání úklidu. Mytí podlahy se totiž díky němu stane hračkou!

Třásňový pomocník od Viledy není jen tak nějaký obyčejný mop! Prošel mnoha inovacemi, aby byl tím nejdokonalejším pomocníkem do domácnosti. Kromě jiného disponuje dvěma druhy třásní – ty bílé jsou ze 100 % mikrovlákna, a tak zaručují snadný úklid a skvělou savost. Červené třásně zase podlahu zbaví jakékoliv nečistoty a to velmi šetrně díky abrazivnímu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Trojúhelníkový tvar nástavce zajistí snadný úklid v rozích a teleskopickou tyč lze individuálně polohovat, jak právě potřebujete.

Easy Wring and Clean TURBO zdroj FREUDENBERG Home and Cleaning Solutions

Za zmínku také stojí propracovaná konstrukce kbelíku Easy Wring and Clean TURBO. Pro lepší stabilitu a snazší manipulaci je vybavena podélnou rukojetí. Pro pohodlnější a intuitivní vyprazdňování je také doplněná o čelní otvor. Přenášení kbelíku po domácnosti už také není žádný problém. Je totiž ultra lehký!

Vadilo vám při vytírání ohýbání zad a věčně rozmáčené ruce ve špinavé vodě? Tak to je díky speciálnímu pedálu minulostí! Stačí ho jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky. Starosti s úklidem si už nemusí dělat ani senioři, kterým pohyb přece jen už může dělat problémy. Ždímač je navíc vyroben ve speciálním tvaru, který zabraňuje cákání vody mimo kyblík. Uklouznutí tedy nehrozí.

Easy Wring and Clean TURBO zdroj FREUDENBERG Home and Cleaning Solutions

 

Mop Easy Wring and Clean TURBO je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a k dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 949 Kč.

ZDROJ: PR článek společnosti FREUDENBERG Home and Cleaning Solutions s.r.o.

Komentovat