zdroj Korado

KORADO na ISH představilo inovace podlahových konvektorů

25. 03. 2019 Sdílet

Co nového přinese rok 2019 v oboru vytápění, klimatizace a sanitární techniky, prozradil březnový mezinárodní veletrh ISH ve Frankfurtu. Změny ve svém portfoliu představil i český výrobce otopných těles a rekuperací, společnost KORADO. Po loňských inovacích v sortimentu lavicových konvektorů a designových otopných těles se proměny dočkají podlahové konvektory.

Highlightem prezentace KORADO byly inovované podlahové konvektory KORAFLEX. Do nabídky se dostanou ve druhé polovině letošního roku a budou představovat významné rozšíření portfolia. Přibydou nové rozměry – výška konvektoru bude začínat už na 6 centimetrech, což stavebně znamená výrazně menší prostor v podlaze potřebný k instalaci. Nové rozměry doplní rozšířená nabídka designů krycích mřížek, díky čemuž se snadno přizpůsobí každému interiéru.

zdroj Korado

zdroj Korado

KORADO na ISH prezentovalo řešení i pro koupelnová tělesa. Už na podzim loňského roku společnost představila návštěvníkům veletrhu FOR ARCH designový otopný žebřík KORATHERM AQUAPANEL. Ten nyní prezentovala i mezinárodnímu publiku. Změnu tento český výrobce připravil i v sortimentu klasických deskových radiátorů. Na veletrhu uvedl svou novinku, která nahradí několik stávajících modelů a to, univerzální deskový radiátor RADIK VKM8, který nabízí až 48 možností připojení.

Poslední novinkou, se kterou se mohli návštěvníci ISH u stánku KORADO setkat, se staly centrální rekuperační jednotky značky ThermWet. Čerstvý člen skupiny KORADO na ISH prezentoval jednotku Ventbox 300 s možností integrovaného webového rozhraní pro nastavení časových intervalů a možností připojení až šesti čidel CO2 a vlhkosti. Novinkou, kterou jednotka nabízí je mimo jiné náhled aktuální a celkové spotřeby energie, servisní informování o potřebě výměny filtrů a případných závadách a předpověď počasí.

Více na www.korado.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: otopný žebřík podlahové konvektory
Sdílejte článek