Navštivte náš showroom

06. 05. 2020 Sdílet

V reprezentativních prostorách firmy Blum se dozvíte, jak nábytkové kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo v nábytku při jeho používání. Proto je nábytek naplněný věcmi tak, jak to bude u vás doma. Pomůžeme Vám s orientací v sortimentu a představíme možnosti použití našeho kování.

Nasbíráte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku.

Poskytujeme zde službu „Kuchyně na zkoušku“. Ze skříněk na podvozcích s kolečky postavíme vaši budoucí kuchyň dříve, než si ji koupíte. Vyzkoušíte si vše předem ve skutečné velikosti a dostanete odpověď na spoustu otázek. Vaše kuchyň bude pak přesně vyhovovat vašim potřebám. Naše skříňky na kolech se dají rozestavit bleskurychle do rozličných uspořádání. V klidu si vyzkoušíte, které Vám vyhovuje. Služba „Kuchyně na zkoušku“ vdechne život vašemu projektu nové kuchyně.

Foto Blum

Několik týdnů jsme nemohli tuto službu poskytovat. Nyní jsme v showroomu opět připraveni a těšíme se, že Vás přivítáme. Samozřejmě při dodržení bezpečnostních opatření. Od poloviny května bude možné navštívit náš showroom, avšak zatím pouze po předchozí rezervaci termínu. Nezapomeňte si rezervovat svůj termín. O službu je zájem a termíny se rychle plní.

www.showroom-blum.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: showroom
Sdílejte článek