interior

Nejžhavější novinky pro váš domov představí FOR INTERIOR 2020

01. 03. 2020 Sdílet

Vybavujete si nový byt nebo kancelář? Nebo jen váš stávající interiér potřebuje novou podobu? Na jarním veletrhu FOR INTERIOR najdete spoustu tipů, jak své domovy vyladit od podlahy až ke stropu. Navštivte v březnu PVA EXPO PRAHA a načerpejte informace o aktuálních trendech a žhavých novinkách z oblasti bydlení.

Březen bude v programu akcí letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA svátkem bydlení, designu nebo bytové či zahradní architektury. Nejvýznamnější souběh těchto oborů FOR INTERIOR, FOR HABITAT, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER se uskuteční ve dnech od 26. do 29. března 2020 a zaplní celkem šest hal areálu.

Co přinese FOR INTERIOR?

Jeden z pilířů jarního souběhu, veletrh FOR INTERIOR, nabídne největší výběr nábytku od českých i zahraničních značek. Své novinky na něm představí například firma JECH. V expozici odhalí svou nejnovější sedačku JEVI, která padne do oka každému, kdo hledá praktické a variabilní sezení a zároveň miluje minimalismus. Z oblasti designového a kvalitního nábytku hledejte novinky i u značky JV POHODA. Ta má v repertoáru nábytek pro zákazníky, kteří chtějí výběrem nábytku a tvorbou interiéru zdůraznit a podtrhnout svoji osobitost.

A jestli patříte mezi vyznavače masivního nábytku, nevynechejte na veletrhu expozice firem ECLISSI nebo JELÍNEK NÁBYTEK. Prezentovat budou masivní ložnicový nábytek i nové materiály.

Trend 2020: Upcyklace a recyklace

Hitem letošního roku je renovace nábytku a recyklace materiálů. Z vystavovatelů vám filozofii udržitelnosti předají zástupci značky NÁBYTEK S PŘÍBĚHEM, která se specializuje na designovou renovaci dřevěného i starožitného nábytku. Skvělou vychytávku přinese i CEIBA, prodejce speciálních dekorových PVC fólií, které jsou ideálním řešením k renovaci, vylepšení nebo přeměně zdi či nábytku.

interior

FOTO ABF

Vychytávky do kanceláře

Na FOR INTERIOR nebudou chybět ani profesionálové, kteří poradí i s výběrem kancelářského nábytku. Jak nespoutaně sedět u počítač se dozvíte na stánku značky SEDĚT ZDRAVĚ, kde si budete moci vyzkoušet japonské balanční židle KOKUYO či novinku PROFIT – první židli s mobilní aplikací, která hlídá vaše správné sezení. Nabídku kancelářského vybavení doplní například i česká značka MAYER CZ, PHYSIOTHERM nebo VISIO – výhradní dovozce Inteligentních bezkomínových parních krbů s luxusním designem a high-tech ovládacími prvky a mnoho dalších.

Z doprovodného programu

Ve středu Haly 3 návštěvníci naleznou prostor s podiem a kavárnou, kde probíhají každoročně přenášky. Jejich společným jmenovatelem jsou problémy, které v rámci bydlení a jeho úprav řeší někdy každý. Koncepce prezentací je určena především pro širokou veřejnost, která zde najde inspiraci i odpovědi v otázkách budování nebo obměny v interiéru domova. Pokoje pro děti a jejich kompozice nebo sezení do prostředí se zvířaty a dětmi řeší mnoho lidí. Tak jako nastěhování do nového domova, kde ještě chybí textilie, nebo kam do moderního bytu komodu po babičce, která je srdcová záležitost? Témata by nebyla kompletní bez inspirací s ukázkou trendů v zahraničí, které navazují na projekt vzorového bytu „INSPIRACE PRO BYDLENÍ“. Navíc budou přímo v ukázkovém bytě probíhat každý den od 14 hod. komentované prohlídky.

Toto je jen malé nahlédnutí do příprav veletrhu FOR INTERIOR 2020. Přijďte ho v březnu prozkoumat v plné síle. Více informací na www.forinterior.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti ABF

Kategorie: Novinky
Tagy: veletrhy
Sdílejte článek