zdroj Rehau

NULOVÝ PRÁH SKUTEČNOSTÍ. Praktické pro hendikepované, komfortní pro každého

19. 09. 2018 Sdílet

Tělesně postižení a hendikepovaní lidé mají velmi složitý život a neustále bojují s mnoha překážkami. Vidíme to dnes a denně na ulici i mimo ni. Nejčastější překážkou pro ty, kteří musí trávit život na vozíku, jsou bariérové vstupy.

Ačkoliv se situace u nás výrazně zlepšila, stále máme ve vybavení budov co dohánět. I nízký výstupek, jakým je například práh mezi dvěma místnostmi, nebo mezi venkovní terasou a interiérem, je problematický. Ačkoliv je na trhu několik systémových řešení, které nesou označení „nulový práh“, ještě nikdy nebyl ve skutečnosti nulový – až nyní.

zdroj Rehau

zdroj Rehau

Firma REHAU nabídla zcela nový systém RAUCERO. Tato inovovaná konstrukce prahu byla navržena tak, aby nic nepřesáhlo horizont podlahy a přechod byl naprosto plynulý (opravdu ani milimetr přes). „Nulový práh“ REHAU je určen pro systémy SYNEGO a GENEO včetně HS portálů. Jeho konstrukce umožňuje navíc spolehlivé odvodnění a snadné čištění. Proto jej ocení rovněž investoři, kteří si potrpí na komfort a preciznost v detailech. Zejména ve spojení s konstrukčními možnostmi kompozitních materiálů REHAU – RAU-FIPRO, které umožňují díky své tuhosti a pevnosti navrhovat nadstandardně velkorozměrné okenní elementy, posunul „nulový práh“ RAUCERO potenciál okenních systémů u rodinných domů (a nejen u nich) o další stupeň výše.

Další informace můžete získat také na www.rehau.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: konstrukce prahu nulový práh Od partnerů prahy
Sdílejte článek