Pŕemýšlíte, čím potěšit své blízké na Vánoce? Produkty značky SodaStream jsou sázkou na jistotu

17. 12. 2018 Sdílet

Společně s vánočními svátky se blíží i shon a stres v podobě kupování dárků svým blízkým. Pokud stále nevíte, čím je letos obdarovat, máme pro vás osvědčený tip – produkty SodaStream. Výrobníky perlivé vody této značky nezklamaly úctyhodných 99 % obdarovaných a určitě udělají radost i vašim nejbližším.

FOTO FAST ČR, a.s.

Společnost SodaStream se snaží potěšit zákazníky vždy něčím novým, a nejinak je tomu i před Vánoci. Limitovaná edice výrobníku domácí perlivé vody Jet Premium k vám přichází v metalických barvách – titanové, zlaté či růžově zlaté. Zákazníci mají nyní možnost pořídit si výrobník ve vylepšeném provedení Premium i v nadstandardním dárkovém balení. To je doplněno o bombičku s náplní CO2, opakovaně použitelnou lahví s potiskem a dvěma skleničkami od návrhářů značky SodaStream.

FOTO FAST ČR, a.s.

Pokud preferujete módní pastelové barvy, které se stále více prosazují nejen v módě, ale i v domácnosti, pak vás určitě potěší limitovaná edice Spirit EDITION. Má tři provedení – stydlivě růžovou Pink Blush, jemně limetkovou Sweet Lime a ledově modrou Ice Blue. Tato edice má navíc příjemnější obsluhu díky jednoduchému zacvaknutí lahve bez šroubování. Pořídit můžete kompletní sadu, která obsahuje ještě bombičku s CO2, velkou nápojovou lahev o objemu 1 litr, malou nápojovou lahev o objemu 0,5 litru a 2 ks originálních skleniček.

FOTO FAST ČR, a.s.

Pokud si ale přípravu domácí perlivé vody toužíte zjednodušit ještě o trochu více, edice Crystal White je pro vás přímo ideální. U modelů z této řady vám totiž postačí jen vložit skleněnou lahev do pevné kovové nádoby tvořící spodní část výrobníku a stlačit ovládací tlačítko, a perlivá voda je na světě! Tato edice je však nejen uživatelsky příjemná, ale může se pyšnit i výjimečným designem. Punc luxusu jí dodává kombinace sněhově bílé a kovu i skleněné nápojové lahve s elegantním vlnkovým motivem. Abyste měli vše jednotné, můžete si pořídit i originální sadu 4 skleněných pohárů o objemu 330 ml, sladěných s designem skleněné karafy.

FOTO FAST ČR, a.s.

Patříte mezi lidi, kteří potřebují mít doušek čerstvé vody stále při sobě? Pokud ano, SodaStream myslel i na vás a přišel s řešením v podobě dámské lahve Grass. Jsou jednoduché, lehké a zároveň elegantní. Jednoduše se vám vejdou do kabelky nebo sportovní tašky do fitness centra. Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA a mají objem 0,5 litru.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: domácí perlivé vody perlivé vody sodastream
Sdílejte článek