Přivítejte léto v novém bytě v pražských Košířích

20. 03. 2018 Sdílet

Plánujete stěhování do blízkosti centra Prahy a chcete zároveň bydlet uprostřed zeleně? Pak jsou byty v Jinonické Rezidenci situované v pražské čtvrti Košíře ideální volbou. Osm elegantních bytů, které jsou s výjimkou jednoho vybaveny lodžií, balkonem, zahrádkou nebo prostornou terasou, budou zkolaudovány v červnu 2018. Léto tak můžete přivítat v jednom z nich.

Bydlení na dosah centra Prahy

Jinonická Rezidence je vzdálena od kulturního, obchodního a pulzujícího centra Anděl pouze pět minut autem. Bydlení je skvěle situováno doprostřed parků a přírody, přesto je výtečně dostupné pražskou hromadnou dopravou. Nedaleko rezidence se nacházejí zastávky autobusu i tramvaje, metro je v blízkém dosahu. Motoristé mají k dispozici garážová stání v objektu.

Jinonická Rezidence Foto NATUM s.r.o.

Důraz na soukromí

Jinonická Rezidence nenabízí žádný hromadný prodej bytů v Praze 5. Výstavba komorního projektu v moderním duchu splňuje nejnáročnější požadavky budoucích obyvatel, kteří touží po soukromí bez rušivých vlivů mnoha sousedů, se snadnou dostupností do všech částí Prahy a s nádhernými výhledy do okolí i na samotnou metropoli.

Dispoziční řešení představuje škálu bytů 2+kk, 3+kk až 4+kk, kdy nejmenší byt má rozlohu padesát metrů čtverečních a největší 173 m2 včetně rozsáhlých venkovních ploch. Ke každému bytu je přiděleno parkovací stání a sklep. Všechny byty jsou vybaveny dřevěno-hliníkovými okny s trojskly s automatickými bezúdržbovými ventilačními štěrbinami. Bydlení odpovídá energetickému standardu B (velmi úsporný). V interiérech je použito moderní vybavení renomovaných značek, o kvalitu ani celkový estetický dojem si nemusíte dělat starosti.

Jinonická Rezidence Foto NATUM s.r.o.

Přemýšlíte o budoucnosti?

Je nesporné, že elektromobilita přestává být nedostupnou a blíží se okamžik, kdy se nepochybně stane masovou záležitostí. Pokud myslíte na budoucnost i v tomto ohledu, jistě Vás potěší příprava pro budoucí infrastrukturu dobíjecích stanic pro elektromobily, která bude schopná obsloužit každé pakovací místo v projektu.

Jinonická Rezidence Foto NATUM s.r.o.

Přijměte pozvání

Jestliže i vy toužíte po klidném bydlení s minimem sousedů, přírodou před okny a vším co potřebujete k životu na dosah, prohlédněte si fotografii a sjednejte si schůzku s obchodní manažerkou projektu. Společně se pak můžete podívat rovnou do bytu, o nějž byste měli zájem, či do vzorového bytu, který bude dokončen v dubnu 2018.

ZDROJ: PR článek společnosti NATUM s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: bydlení v Praze Jinonická Rezidence Košíře
Sdílejte článek