Zahrada s květinami
Zdroj: Hornbach

Pusťte se do jarní rekonstrukce zahrady, Hornbach má otevřeno!

31. 03. 2021 Sdílet

Jarní sezona je tu a společně s ní přichází na řadu i péče o zahradu. Čím dříve se s venkovními pracemi začne, tím dříve bude zahrada vynaloženou snahu oplácet. Vše potřebné pro její obnovu nabízejí zahradní centra Hornbach, která jsou zákazníkům k dispozici.

Projektové markety Hornbach mají pro veřejnost stále otevřené venkovní i vnitřní zahrady. „K dostání je zde sortiment zahradních substrátů, hnojiv, rostlin, keřů, jarních sazenic i osiva, a také souvisejícího zahradního nářadí až po zahradní techniku jako jsou sekačky a kultivary,“ říká David Benda, odborník z oddělení zahrady v Hornbachu, a dodává: „Se správnou výbavou je práce se zahradou mnohem jednodušší.“

Kosení trávy

Zdroj: Hornbach

K dispozici je samozřejmě i doplňkový prodej, a to nejen na blížící se Velikonoce. K dostání jsou domácí potřeby, grily, paliva a podpalovače či krmiva a doplňky pro zvířata.

Velikonoční zajíc v prodejně květin

Zdroj: Hornbach

Vstup do zahradního centra je umožněn přes speciálně označený vchod. Vstup do prodejen je pro všechny zákazníky možný pouze se zakrytím horních cest dýchacích za použití respirátoru FFP2. Před vstupem do prodejny je nutná dezinfekce rukou.

Zdroj: Hornbach

Kategorie: Novinky
Tagy: hnojivo jarní výsadba Od partnerů sekání trávy substrát Zahradní květiny zahradni material
Sdílejte článek