SCHIEDEL slaví 25 let na českém trhu

09. 07. 2018 Sdílet

Společnost Schiedel, která se v Evropě těší více jak 70leté tradici a udává trend v oblasti výroby a vývoje komínových systémů, slaví letos 25 let na českém trhu.

Schiedel pravidelně stojí v čele inovací a na trh uvádí komínové systémy, které doslova překračují stín svých předchůdců. Kromě klasických oslav pro partnery a stálé zákazníky se společnost Schiedel rozhodla své jubileum oslavit netradičním způsobem. V tomto roce podpoří celkem 25 zajímavých a bohulibých projektů celkovou částkou 250 000 Kč.

 25 let = 25 projektů pro dobrou věc

Firma dlouhodobě cítí zodpovědnost nejen za své produkty, ale i za prostředí, které ji obklopuje. Proto vyzvala své zaměstnance, aby navrhli společnost či projekt z jejich okolí, který by stálo za to podpořit. Každý týden zveřejňují na svém facebookovém profilu jeden  z 25 projektů, které byly vybrány a podpořeny částkou 10 000 korun. Celkově tak na podporu lokálních projektů v tomto roce vynaloží 250 000 Kč. Dodnes bylo zveřejněno 17 podpořených projektů a ve valné většině se jedná o organizace věnující se rozvoji našich dětí. Ostatně pro budoucnost je nastupující generace klíčová.

Spolenost Schiedel je předním výrobce komínových systémů u nás. V posledních letech rozšířila svou výrobu o další segment  – krbová kamna. Ta dodává v kompletu s komínovým systémem pod názvem Kingfire. Jedná se o monolitické komínové systémy s integrovanou krbovou vložkou. Cílem je rozšíření portfolia firmy a lepší konkurenceschopnost na trhu. Obliba monolitických komínových systémů s integrovanou krbovou vložkou rok od roku stoupá a každoročně je rovněž uváděna minimálně jedna novinka v tomto segmentu. V letošním roce společnost Schiedel uvedla na trh designově velmi zajímavý třístranný krb Kingfire Grande S.

www.schiedel.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: komínové systémy komíny Od partnerů schiedel
Sdílejte článek