Střešní betonové doplňky od KM BETA

03. 12. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Betonové střešní doplňky nabízí KM Beta jako jediný výrobce na trhu a nahrazuje jimi postupně obvyklý plast. Betonové doplňky totiž vydrží až několikanásobně déle, barevně dokonale ladí se základními taškami a navíc jsou levnější. Střešní doplňky vyrábí KM Beta ve dvou typech – pro krytinu KMB BETA a pro KMB HODONKA. Prvky jsou určeny pro střechy se sklonem 22-40°.

Pro dokonalou střechu je velmi důležité, aby byl střešní plášť proveden správně ve všech detailech. Střešní doplňky, které řeší takové detaily, jako jsou například prostupy krytinou, tedy tvoří důležitou součást střechy, stejně jako základní krytina. Pokud s ohledem na kratší životnost plastových doplňků začne do střechy pršet, asi už nebude důležité, že základní tašky vydrží až sto let. KM Beta proto nabízí i doplňky betonové, jejichž životnost odpovídá základním taškám. Betonový doplněk vydrží bez problémů 100 let, stejně jako betonová střešní krytina. I proto může KM Beta nabídnout zákazníkům na betonové doplňky záruku stejně dlouhou jako u základních tašek – 30 let! Investora jistě potěší, že ho betonová krytina vyjde levněji než plastová.

foto: KM Beta, a.s.

foto: KM Beta, a.s.

Mezi stávající betonové prvky patří taška kabelových prostupů, dále betonové tašky anténní, odvětrací a mnoho dalších. Svou úlohu, ač především estetickou, mají také okrasné střešní prvky.

Kohout-hřebenáč foto: KM Beta, a.s.

Kohout-hřebenáč foto: KM Beta, a.s.

Holubičky-višňové foto: KM Beta, a.s.

Holubičky-višňové foto: KM Beta, a.s.

Více na www.kmbeta.cz.

TEXT: KM Beta, a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: beton střecha
Sdílejte článek

Diskuze