vodouředitelná barva

V2030 COLORNAL MAT vodouředitelná matná rychleschnoucí barva

05. 05. 2020 Sdílet

Receptura na nových akrylátových disperzích vytváří z COLORNALu velmi odolný a houževnatý ochranný nátěr, který je vhodný na nátěry různých povrchů, jimž zajišťuje vysokou a dlouhodobou životnost. S drobnou nadsázkou můžeme říci, že překryje téměř všechno.

O odolnosti nátěru svědčí i atest na přímý styk se suchými potravinami. Další praktickou výhodou COLORNALu je, že je dodán přímo v aplikační konzistenci, tedy pro štětec nebo stříkání není potřeba ředit, jen zamícháš a již aplikuješ. A nátěr po štětci je velmi hladký a kryvý.

COLORNAL se používá k nejrůznějším venkovním i vnitřním nátěrům kovů (pozink, ocel, hliník, měď), dřeva, dřevěných materiálů, minerálních podkladů (beton, zdivo, omítky, kámen), neglazované keramicky, papíru. Na většinu těchto materiálů se V2030 může aplikovat přímo, bez základu. Toto platí například u přímého nátěru na starší i nový pozink nebo měď, na vybrané druhy plastů (jako umakart, ABS, tvrdé PVC, polykarbonát, polystyrén).

COLORNAL je možno použít také pro nátěry betonových podlah, kde působí jen mírné pochozí (mechanické) zatížení, (má atest na protikluznost podlah).

COLORNAL MAT je nově nabízen v rozšířené základní škále 18 odstínů.

Kategorie: Novinky
Tagy: vodouředitelná barva
Sdílejte článek