byt

Veletrh FOR INTERIOR představí unikání expozici nábytkových řešení INSPIRACE PRO BYDLENÍ

25. 09. 2020 Sdílet

Veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR uvede během svého podzimního ročníku unikátní kompilaci interiérů s názvem INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Ve dnech 1. až 4. října v PVA EXPO PRAHA najdou návštěvníci veletrhu pět interiérových variant s kombinacemi nábytkových řešení v domácnosti.

Pro tipy i pro rady od uznávaných designérů si zájemci mohou přijít na každodenní komentované prohlídky po dobu konání akce. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Expozice INSPIRACE PRO BYDLENÍ na veletrhu FOR INTERIOR nabídne tradiční i netradiční varianty – například při řešení malých prostor v bytě nebo s organizací osobních věcí. K vidění bude „nadupaná“ kuchyně vytvořená v jedné barvě, ale se třemi strukturami materiálu, plná vychytávek včetně intarzie na podlaze, „crazy“ obývací pokoj s italskými doplňky a velmi efektně zařízená koupelna s opravdu netradičně koncipovanou koupelnovou skříňkou, kam lze ukládat a třídit špinavé prádlo.

Mnoho lidí řeší ve svých domovech vybavení předsíně, a tak si pro návštěvníky veletrhu designéři v čele s Ivou Bastlovou připravili nápady i do této místnosti, třeba kam ukládat klíče, jak využít horní skříňky apod. Za pozornost bude stát také sekce studentského pokoje, kde najdete kromě výškově stavitelného stolu a počítačového doupěte také akustické panely a tapetu vytištěnou digitální technologií.

kuchyne

Foto ABF

Odvážné barvy podle současné módy

Barevné schéma interiérů bude výrazné a odvážné, stejně jako jsou aktuální zahraniční trendy – návštěvníci uvidí jako základ červenou, doplněnou o oranžovou a akcenty černé. Nábytek však bude vyroben na míru z kvalitního laminátu v neutrálních šedých odstínech. Projekt ukáže, jak lze barvy a materiály kombinovat a co dokáže samotná výmalba. Chybět nebudou pečlivě vybrané solitéry italského designu jako židle, křesla a různé doplňky. Na expozici budou i živé rostliny, umístěné v samozavlažovacích květináčích, ale i zavěšené na stěně. Na stěnách budou také připraveny ukázky různých typů nátěrových hmot od klasické až po popisovací nátěrovou barvu či po luminiscenční.

Zájemci se také dozví, jak různě lze aplikovat digitální tisk do každého bytu. Autoři prezentace myslí i na ekologii, a tak budou na stěny expozice použité desky vyrobené z použitých nápojových kartonů. Tento projekt si pro návštěvníky veletrhu připravil tým designérek v čele s Ivou Bastlovou a hlavním partnerem společností BLUM – specialistou na nábytková kování. Návštěvníci se mohou každý den od 14 hodin ve Vstupní hale I zúčastnit komentovaných prohlídek s odborníky, kteří jim rádi zodpoví veškeré otázky.

jídelní nábytek

Foto ABF

Co dalšího uvede veletrh FOR INTERIOR ve dnech 1. až 4. října v PVA EXPO PRAHA? Představí se i vítězné exponáty soutěže Nábytek roku 2020, vznikne také Zóna spánku zaměřená na příjemné a kvalitní snění. „Dalším z lákadel pro návštěvníky veletrhu bude Velká návštěvnická soutěž, která přinese až 500 šancí na výhru v Kole štěstí a získání atraktivních cen, které poskytly vystavující firmy,“ říká ředitelka veletrhu Daniela Boučková. Jak bude soutěž probíhat? Každý návštěvník, který doloží účtenku nebo objednávku s nákupem na veletrhu nad 500 Kč, bude mít šanci vytočit si výhru. Denně se bude soutěžit o více než stovku cen. Kromě Kola štěstí mohou návštěvníci vyhrát i v soutěži s TV Bydlení, a to koupelnu v hodnotě 100 000 Kč.

Více na www.forinterior.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti ABF, a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: veletrhy
Sdílejte článek