Centrální vysavač

Vítejte v čistém domě

08. 10. 2020 Sdílet

Centrální vysavač je obecně mnohem univerzálnější, než vysavače tradiční. Vysoký výkon sání umožňuje řešit rovněž problémy, které bychom s klasickým vysavačem nezvládli. Dlouhá lehká hadice centrálního vysavače nabízí přístup také do míst, kam se jinak dostáváme jen obtížně.

Římsy, police, lampy, lustry, rámy obrazů… A všechny tyto očistné procesy vždy podporuje možnost užívání potřebných speciálních komponentů.

Pokud po všech uvedených skutečnostech dospějeme k závěru, že potřebujeme prvořadě přístroj vysoce výkonný, přitom hospodárný, tichý, komfortně obsluhovatelný a pochopitelně všestranně účinný, je po ruce jeden aktuální tip. Na příkladu speciální edice Fortis White centrálního vysávacího systému řady BEAM Alliance si ukažme, co všechno může pomáhat nejen k dokonalému všestrannému úklidu, ale také přispívat ke zlepšení ovzduší v domě.

Centrální vysavač

FOTO BEAM ČR

Momentálně výhodně nabízená speciální edice BEAM Fortis White obsahuje nejen agregát s výkonem 625 Airwattů, ale také kompletní vysávací sadu, vše za akční cenu 23 490 Kč (bez DPH). Sada obsahuje devítimetrovou hadici s obousměrnou komunikací, kartáč „tři v jednom“ (štěrbinovou hubici, hubici na čalounění, kruhový kartáč na prach), držák příslušenství, teleskopické trubky v chromu, kombinovanou hubici Combo Tool, kartáč na pevné podlahy a také věšák na hadici.

Centrální vysavač speciální edice BEAM Fortis White nabízí množství inovací, jimiž nejsou vybaveny žádné jiné centrální vysavače prodávané na českém trhu. Jde prvořadě o velkoplošné, vertikálně pohyblivé a samočistící filtry GoreTM s filtrační účinností 98 procent při velikosti částic 0,3 mikronu! A dále například o systémově řešenou montáž agregátu s využitím antivibračního závěsu nebo obousměrnou komunikaci mezi vysavačem a rukojetí hadice, která informuje o stavu vysavače během vysáváni. A případné zájemce nepochybně zaujme informace o desetileté záruční době na celé zařízení!

www.beam.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: Centrální vysavač
Sdílejte článek