Vybavte se na grilovací sezonu, Hornbach má otevřeno!
Zdroj: Hornbach

Vybavte se na grilovací sezonu, Hornbach má otevřeno!

07. 04. 2021 Sdílet

S teplejším počasím se nezadržitelně blíží i grilovací sezona, kterou spousta z nás nedočkavě vyhlíží. Není však možné ji zahájit bez potřebného vybavení. Vše pro nadcházející grilování nabízejí zahradní centra Hornbach, která jsou zákazníkům k dispozici.

Projektové markety Hornbach mají pro veřejnost stále otevřené venkovní i vnitřní zahrady. Součástí sortimentu jsou i grily, paliva a podpalovače. „Milovníci grilování musí začít u správného vybavení, se kterým by práce měla jít sama od ruky. To by mělo být odolné a mnohostranně využitelné – přesně jako značkové grily Tenneker.

Grilovací sezona gril v zahradě

Zdroj: Hornbach

Ať už pro komfortní požitek hledáte gril plynový, elektrický nebo na dřevěné uhlí, ať jste začátečník nebo pravý šéf grilu – v zahradních centrech v Hornbachu najdete ten správný gril odpovídající vašim požadavkům,“ říká David Benda, odborník z oddělení zahrady v projektových marketech Hornbach.

Grilovací sezona gril v zahradě

Zdroj: Hornbach

Kromě zahradních potřeb včetně zahradního nábytku, nářadí a techniky je zákazníkům v prodejnách Hornbach samozřejmě k dispozici i doplňkový prodej, domácí potřeby, krmiva a doplňky pro zvířata. Vstup do zahradního centra je umožněn přes speciálně označený vchod.

Prodejna Hornbach

Zdroj: Hornbach

Zdroj: Hornbach

Kategorie: Novinky
Tagy: elektrické grily grilovani grily naradi plynové grily posezeni příslušenství zahradní nábytek
Sdílejte článek