Zdroj: Mountfield

Vybavte si dílnu, svůj zimní azylový dům

09. 11. 2023 Sdílet

Tak ještě naposledy shrabat zahradu a listí uložit pěkně do kompostu, kde bude nanejvýš vítaným hostem. Sekačku, zahradní traktor a jiné pomocníky s motorem za dobré paměti odvézt do servisu na bezplatnou posezonní prohlídku a zajistit případnou opravu. Aby to nedopadlo jako letos na jaře, kdy před prvním sekáním člověk zjistí, že má tupý žací nůž nebo zanesený palivový filtr.

Zimní zábava

A co dál? No přece hurá do dílny. Ale ještě před tím musí člověk zrevidovat seznam všeho, co musí udělat a na co kvůli samým grilovačkám, ráchání v bazénu, sousedským sešlostem a opojnému lenošení nebyla přes léto ani minuta času.

AKU vrtačka MTF

AKU vrtačka MTF Zdroj: Mountfield

Manželka chce z nějakých prken zvýšený záhon, aby se nemusela při plení jahod a zeleniny tolik ohýbat. Děti potřebují opravit houpačku a nové police na knížky. A něco je nutné udělat i s vrzající brankou. To všechno kromě milionu dalších věcí, které se během léta kolem domu nebo chalupy nakupily. Prostě na dlouhé zimní večery má člověk-kutil o zábavu postaráno.

Hlavně pohodlíčko

Domácí dílna je pro spoustu chlapů něco jako azylový dům. Zkušenějším mazákům není potřeba nic vysvětlovat. Pro mladší snad jen jedna rada: ve své dílně, ať už ji chcete mít v garáži, ve sklepě nebo zahradním domku, budete asi trávit poměrně dost času. A proto si ji pěkně po svém a příjemně zařiďte. Absolutním základem je staré pohodlné křeslo a úsporný elektrický přímotop. Pak už zbývá jen „pár maličkostí“.

Pásová bruska MTF

Pásová bruska MTF Zdroj: Mountfield

Dílenský nábytek a nářadí

Mezi ně samozřejmě patří pracovní stůl. Měl by být dostatečně veliký a pevný a nesmí na něm chybět kvalitní stolní svěrák. Naprostá většina českých kutilských dílen je univerzální, i když někdo možná pracuje častěji se dřevem a jiný s kovem. Tomu odpovídá i potřebné vybavení dílenským nářadím.

20210130-DSC_9906_eRGB

AKU kotoučová pila Greenworks Zdroj: Mountfield

Pokud si zařizujete svou první dílnu nebo přemýšlíte o nějakém doplnění výbavy, podívejte se na naši nabídku značkového elektrického nářadí Patriot a novinky letošního roku nářadí MTF. V případě, že preferujete volnost pohybu při práci, můžete vybírat z naší nabídky AKU nářadí Patriot.

Celá nabídka dílenského nářadí obsahuje prakticky vše, co byste mohli při nejrůznějších pracích potřebovat: kotoučovou pilu, vrtací a bourací kladivo, stolní, pásovou, úhlovou i vibrační brusku, brusku pilových řetězů, šroubovák, vrtačky atd. Souhrnem 36 modelů. Jde o nářadí vysoce kvalitní, takže výborně poslouží i náročným profi řemeslníkům.

Gola sada

Gola sada Zdroj: Mountfield

Dílenské nářadí je také skvělým tipem na vánoční či narozeninový dárek. Ale musíte si o něj říct. Jinak to nejspíš nikoho nenapadne.

Více na www.mountfield.cz.

Fotogalerie

Zdroj: PR článek společnosti Mountfield

Kategorie: Novinky
Tagy: dílny naradi Od partnerů
Sdílejte článek