Wienerberger startuje veletržní sezónu

24. 01. 2019 Sdílet

Přední výrobce keramických stavebních materiálů, Wienerberger s.r.o., zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na své expozice v rámci veletržní a stavební sezóny 2019.

Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství týkající se cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach a lícového zdiva Terca jsou připraveny na veletrzích Infoterma Ostrava, For Pasiv a Střechy Praha. Mimo těchto výstavních akcí lze během roku 2019 nalézt značky Porotherm, Tondach a Terca na dalších deseti výstavách v České republice.

Expozici společnosti Wienerberger lze navštívit na:

Veletrh Infoterma Ostrava

Místo konání: Výstaviště Černá louka, Ostrava
Termín: 21. – 24. ledna 2019
hala NA1, expozice č. 047

Veletrh For Pasiv

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha
Termín: 7. – 9. února 2019
hala č. 2, stánek 2A11

Střechy Praha

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha
Termín: 7. – 9. února 2019
hala č. 3, stánek 301

Stěžejním tématem v expozicích Wienerberger na veletrzích Infoterma Ostrava a For Pasiv bude koncept keramického domu e4, který přináší ucelené řešení pro stavbu moderního rodinného domu s využitím keramických stavebních materiálů Porotherm, Tondach a Terca.

Koncept e4 domu je v podstatě návodem, jak společně s námi postavit dům s téměř nulovou spotřebou energie bez zbytečných starostí. Investičně výhodný dům je z pálených materiálů, což zákazníkovi zaručí zdravý a krásný domov,“ dodává Ing. Roman Busta, MBA, obchodní ředitel společnosti Wienerberger.

Odborná veřejnost a investoři zaměřující se na oblast střech jsou srdečně zváni do zbrusu nové expozice značky Tondach v rámci specializovaného veletrhu Střechy Praha. Značka Tondach představí zejména produkty, služby a technologie pro realizaci moderní střechy. „Jdeme s dobou a nabízíme pálené tašky v nejnovějších „trendy“ barvách. Příkladem je taška Stodo 12 v šedé engobě. Zároveň ale nezapomínáme ani na tradice a obohacujeme také klasické tašky jako Brněnka, kterou nyní nabízíme také v nových odstínech a kvalitě,“ vysvětluje Ing. Hynek Stančík, PhD., produktmanažer značky Tondach.

Více na www.wienerberger.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: cihly veletrhy wienerberger
Sdílejte článek